Párty stany. Pořádejte akce bez ohledu na počasí.

BYDLENÍ Autor:

Čerstvý letní vzduch, spousta jídla a pití, hlasitá hudba, všichni nejlepší přátelé, příjemná atmosféra a pohoda čišící z každého čtverečního metru – pořádání venkovních párty, oslav, rautů, výstav nebo svateb má své osobité a jedinečné kouzlo. Co ale dělat, když naše plány na velkolepou slavnost překazí nevlídná předpověď počasí? Nebo, ještě hůře, když déšť nebo prudký vítr zavítají na naši akci bez předchozího varování? Řešení je nasnadě. Jsou jím kvalitní párty stany od společnosti PARTY-S-PRODUCTION s.r.o.

Od zahradních párty až po svatby

Nezáleží na tom, zda pořádáte malou zahradní akci pro pár přátel, nebo velkou svatbu s cateringem pro desítky lidí. Párty stany vám přijdou vhod ve všech případech. Vždy vás i vaše hosty spolehlivě ochrání před ostrým sluncem, větrem nebo deštěm. Pro menší akce jsou vhodné stany jednodušší konstrukce, např. výstavní nebo nůžkové stany. Při pořádání větších slavností přijdou vhod pagody, cateringové stany nebo svatební stany. Nejnáročnější klienti, co si potrpí na opravdovou kvalitu, pak ocení VIP stany s luxusními doplňky – např. s kobercem, vytápěním nebo interiérovými dekoracemi.

Koupě stanu není nutná

Je přirozené, že pokud párty stan potřebujete využít pouze jednorázově, investice do jeho koupě se vám nevyplatí. Ani to však není problém. Párty stany si totiž můžete pouze pronajmout. Součástí pronájmu stanů je doprava na místo určení a montáž i demontáž stanu. Nemusíte vůbec nic řešit, stačí jen zvednout telefon a za pár desítek sekund máte jistotu, že stan bude včas a v pořádku na svém místě. Vaši venkovní akci tak nic nedokáže překazit – ani nevlídné počasí.

Bezpečnost až na prvním místě

V případě koupě nebo pronájmu párty stanu od společnosti PARTY-S-PRODUCTION se nemusíte obávat, že by došlo k nějaké nehodě. Základ každého stanu totiž tvoří pevná hliníková konstrukce a vysoce kvalitní opláštění, které jsou zárukou vysoké stability stanu i za velmi prudkého větru nebo deště. Spolehněte se.

Prodlužte si každoroční zahradní sezónu o několik týdnů! S párty stany je to tak snadné.

 


Tagy: , ,


 

Můžeš zde zanechat svůj komentář

TOPlist