Proměňte své bydlení – jarní úklid, jarní inspirace pro váš interiér

INTERIÉR Autor:
Obývací pokoj

Jaro pomalu, ale jistě klepe na dveře, a tak není divu, že všudypřítomná zeleň, čerstvý vzduch a rozkvétající květiny probouzí také v nás samotných touhu vnést do interiéru onu jarní svěžest a energii. Jak na to? Je to jednoduché, inspiraci totiž naleznete takřka na každém kroku. Nebojte se tedy popustit uzdu své jarní fantazie také Vy!

Chuť renovovat

Zima se řadí mezi ta roční období, která s sebou přináší jen minimum slunečních paprsků. Není tedy divu, že většina z nás se v tuto pochmurnou dobu cítí unavená a tato atmosféra se velmi často přenese také do samotného interiéru. S příchodem jara se však situace obrací k lepšímu, protože nejen příroda, ale také naše chuť renovovat se probouzí k životu. Jaro je tedy ideální příležitostí pro proměnu interiéru. Hýřící barvy se nám totiž mohou stát inspirací nejen při výběru nábytku a dekorací, ale také vnesou do domu anebo bytu svěží vítr, díky čemuž získáte zpět ztracenou energii a pozitivismus a budete se tak cítit jako znovuzrozeni.

Foto: michaelavykydalova.cz

Kuchyně | Foto: michaelavykydalova.cz

Bytový architekt

Toužíte po barevné a originální změně také Vy? Pak nezbývá, než se pustit do jarního úklidu. Ač bychom samozřejmě neměli zapomenout na tradiční gruntování v podobě mytí oken, pečlivého čištění spotřebičů či úklidu jednotlivých místností, je třeba si uvědomit, že nekonečné „úklidové galeje“ jsou v dnešní, moderní době passé. Jas se totiž dá vnést do interiéru i poněkud originálnějším způsobem. Jak? Řešení má jméno bytový architekt ! Seznámí Vás s nejnovějšími trendy, poradí Vám, kterak Vaše bydlení učinit útulnější a nabídne Vám tak nový, svěží pohled na Váš domov. Bytový architekt je tedy sázkou na jistotu v případě, že se nebojíte novot a jste otevřeni experimentování. A to nejen ohledně barev, ale také třeba doplňků a dalších designových vychytávek. Nemusíte mít však obavy, že by výsledek nenaplnil Vaše očekávání. Bytový architekt – profesionál se totiž bude snažit přizpůsobit Vašim přáním a potřebám a udělá maximum proto, aby se ve Vašem domě či bytě odráželo také kus Vás samotných.

Foto: michaelavykydalova.cz

Dětský pokoj | Foto: michaelavykydalova.cz

A jaké trendy bude v oblasti designu a bydlení diktovat letošní jaro?

Jednoznačně vedou přírodní struktury a materiály a vše, co napodobuje přírodní živly a prvky. Originální vzhled však můžete do svého domova vnést také pomocí krajky symbolizující tradici a staré časy, dále prostřednictvím nápisů a motivačních citátů či originálních tvarů a siluet bytového zařízení. Vězte, že letošní jaro Vám trefně připomenou také barevné závěsy, jež jsou symbolem všudypřítomné pestrosti.

Jaro je zkrátka ročním obdobím, které nám ukazuje nespočet originálních tváří. Byla by tudíž velká škoda neinspirovat se jeho barevností a nepřenést ji také do interiéru, co říkáte? Věříme, že si znovuzrozené, moderní a přitom pozitivně působící bydlení zkrátka zamilujete.


Tagy: , , ,


 

Můžeš zde zanechat svůj komentář

TOPlist