REKLAMA NA NEWLIVING.CZ

Inzerentům nabízíme širokou škálu reklamních pozic a možností propagace. Kromě klasické plošné reklamy nabízíme také PR články a možnost uspořádání soutěže. Společnostem, které mají vlastní portfólio developerských projektů jak bytové tak komerční povahy, typových projektů rodinných domů či stavebních pozemků, zpracujeme komplexní a neotřelou prezentaci.

 

Každému zákazníkovi se věnujeme zcela individuálně, přičemž se vždy snažíme kampaň optimalizovat tak, aby byla pro zadavatele maximálně přínosná. Pokud v naší nabídce nenajdete vhodný produkt, neváhejte nás kontaktovat se speciální žádostí či návrhem.

NABÍDKA SLUŽEB

PR článek

PR clanek

Zveřejnění PR článku v libovolné sekci webu, doba zveřejnění není časově limitována. Maximální rozsah článku jsou 2 NS, povoleny jsou až 3 přímé odkazy, grafická či jiná příloha, embed obsah a interaktivní prvky.

Sponzorovaný TIP

reklama NewLiving.cz

Služba sponzorovaný TIP zobrazuje Váš inzerát na každé stránce, kterou návštěvník webu NewLiving.cz navštíví. Reklamní sdělení obsahuje fotku, titulek, text a odkazuje přímo na Vaši požadovanou url adresu.

Sponzor RUBRIKY

reklama na NewLiving.cz

Služba Sponzor rubriky zobrazuje reklamní bannery velikosti 250×250 v pravém postranní menu nahoře na každé stránce, kterou návštěvník webu navštíví. Svůj reklamní bannner můžete zacílit pouze na určitou rubriku.

 

Bannerová reklama

reklama na NewLiving.cz

Zobrazujte reklamní bannery různých velikostí na každé stránce, kterou návštěvník webu NewLiving.cz navštíví. Svůj reklamní bannner můžete zacílit buď na určitou kategorii nebo nechat zobrazovat na všech stránkách webu.

Portfólio projektů

prezentace projektů na NewLiving.cz

Pokud toužíte po adekvátní prezentaci Vaší společnosti, projektů, technologií staveb nebo nových materiálů, portál NewLiving.cz je pro Vás tím pravým místem. Vytvoříme Vám neotřelou prezentaci Vašich projektů.

Výhodné balíčky

Výhodné nabídky reklamy
Inzerentům nabízíme cenově výhodné reklamní balíčky, díky kterým mohou oslovit v maximální možné míře návštěvníky našeho webu a to za velmi výhodných podmínek.

PŘEHLED POZIC


REFERENCE

 

TOPlist