Hledáme nové redaktory

REDAKČNÍ BLOG Autor:

Se spuštěním zcela nové verze NewLiving.cz hledáme posily do našeho redaktorského týmu. Pokud umíte psát a především vás baví vše kolem bydlení, tak nám neváhejte napsat.

Proč hledáme nové redaktory?

Spustili jsme zcela novou verzi portálu NewLiving.cz, která přináší nejen modernizovaný design, ale také spoustu nových rubrik. Současně je zapotřebí přinášet stále nová a zajímavá témata, což vyžaduje hodně času a nového obsahu, který musí někdo tvořit.

Nemusíte být profesionální novinář, stačí když umíte psát, baví vás to a jste odhodláni se se svými doporučeními, tipy a triky podělit i s našimi čtenáři. Pokud jsou bydlení, moderní design a nové trendy i vašim koníčkem, budeme velice rádi pokud nás budete kontaktovat.

Současně nabízíme příležitost se prezentovat a získat praxi především studentům architektury a žurnalistiky, ale samozřejmě nejen jim.

Požadujeme perfektní znalost českého jazyka, zodpovědnost, kreativitu, vlastní nápady, pečlivost a spolehlivost. Dokázat využívat cizojazyčné zdroje a přinášet aktuální témata z oblasti bydlení. Nutností je také dobrá orientace na zahraničních webech.

Nehledáme nikoho nezodpovědného, nikoho, kdo chce snadno zbohatnout a nikoho, kdo si “vypůjčuje” texty na konkurenčních webech. Proto na všechny uchazeče apelujeme, aby se vyhnuli zkratkám ctrl+c a ctrl+v. Plagiáty snadno odhalíme a nemáme vůči nim pochopení. Dejte si tedy opravdu záležet a spolehněte se na své vlastní schopnosti a nadání.

Nabízíme

Jelikož se jedná o pozici externího redaktora, můžete pracovat odkudkoli a kdykoli se vám zachce. Nejste ničím svázáni – prostorem, časem, počtem příspěvků. Nabízíme volnou ruku při psaní, jsme otevřeni novým nápadům a tématům. A protože “zadarmo ani kuře nehrabe”, tak samozřejmě za vaše úsilí získáte i finanční odměnu.

Máte-li zájem

Co pro to musíte udělat? Zašlete nám na redakční e-mailovou adresu mail s předmětem “Redaktor/ka”. Napište pár informací o sobě, co děláte, vaše zkušenosti s publikací, proč vás zajímá práce v našem magazínu a připojte ukázku své tvorby a odkazy na vaše články. Zkušební článek se musí týkat bydlení a rozsah ukázky by se měl pohybovat okolo 1 normostrany (tj. 1 800 znaků, včetně mezer). Pokud se nám bude článek líbit, obratem se vám ozveme, abychom se dohodli na podmínkách spolupráce. Pokud inklinujete k určitému tématu či jste si vybrali rubriku, do které byste chtěli přispívat, tak to také prosím uveďte.


Tagy:


 

Můžeš zde zanechat svůj komentář

TOPlist