Pusťte do svého domova úžasnou velikonoční atmosféru

Dekorace a doplňky, INTERIÉR Autor:
Velikonoční výzdoba | Foto: decoholic.org

Optimistické a veselé svátky jara se nezadržitelným tempem blíží. Nastává proto nejvyšší čas popřemýšlet nad tím, jakým způsobem přivítat Velikonoce do svých příbytků. Pokud si prozatím nevíte rady, máme pro vás nachystanou vydatnou velikonoční inspiraci, s jejíž pomocí bude výzdoba vašeho domova jedna báseň.

Probuďte svůj domov svěžími barvami

Nic vašemu domovu neprospěje víc, než bohatý přísun svěžích barev, které s přehledem navodí tu pravou velikonoční atmosféru. Pořiďte si třeba zajímavé bytové doplňky (záclony, ubrusy, prostírání,…) a dekorace v barvách žluté, zelené, modré, růžové, fialové, bílé nebo třeba oranžové. Velikonoce zkrátka přejí optimistickým barvám, proto jim neváhejte otevřít své dveře dokořán.

Nezapomeňte ani na kousek přírody

O Velikonocích, a samozřejmě nejen o nich, by vám neměla scházet ani přírodní výzdoba v podobě okrasných rostlin, větviček s napučenými pupenci, trávy nebo barevných květin, které okamžitě vženou do vašeho domova novou jiskru. Krásně se budou vyjímat třeba tulipány, narcisy, frézie nebo hyacinty. Pak už stačí pořídit jen floristické potřeby pro aranžování nebo typicky velikonoční ozdoby, díky nimž následně vytvoříte oslnivé přírodní dekorace ve velikonočním nádechu.

Podpořte celý vzhled tou správnou dekorací

Chybět rozhodně nesmí ani pořádná porce velikonočních dekorací, které můžete získat dvojím způsobem – buďto si je v obchodech hotové zakoupit nebo je pěkně podomácku vyrobit. Pokud se rozhodnete spíše pro druhou možnost, určitě neváhejte zavítat na zajímavé YouTube kanály nebo kreativní blogy, které se postarají o nadprůměrný přísun originálních nápadů. Vyzkoušet můžete třeba YouTube kanál nazvaný jako HeyKayli, na němž naleznete řadu skvělých a jednoduchých video návodů na výrobu velikonočních ozdob. Odtud také pochází video, které si právě teď můžete prohlédnout: https://www.youtube.com/watch?v=iShgTth8ZWg

Za zmínku však stojí i oficiální stránky Marty Stewart, kde rovněž najdete nekonečné množství inspirativních nápadů, které se vám budou hodit nejen o Velikonocích.

Čím o Velikonocích nejraději zkrášlujete svůj domov vy? Pochlubte se nám do komentářů.


Tagy: , , , , , ,


 

Můžeš zde zanechat svůj komentář

TOPlist