Když se kuchyň červená

INTERIÉR, Kuchyně Autor: 1 komentář
Malé kuchyňské spotřebiče | Foto: 2media

Pokud jste na pochybách, zda zvolit do kuchyně v červené barvě alespoň nějaké doplňky či přístroje, přestaňte váhat. Červená barva vaši kuchyň rozzáří, vnese do ní spoustu nové energie, doslova ji pozitivně nabije, a to právě před obdobím, které se vyznačuje většinou plískanicemi a celodenní šedí. Přinášíme vám několik tipů na pomocníky, s nimiž dokážete při vaření divy. Tyto přístroje jsou vyvedeny právě v červené a uvidíte, že budou vaší kuchyni určitě slušet. 

Červená se do kuchyně hodí

Červená barva vaši kuchyň skvěle oživí a strávníci budou nad míru spokojeni s podávanou krmí. Červená barva totiž podle odborníků podporuje chuť k jídlu.

Ideálně ji kombinujeme s bílou nebo černou, ale musíme být opatrní.  Nejlepší je vytvořit světlé (bílé) pozadí nebo kout a tam potom s mírou přidávat červené doplňky, spotřebiče apod.

Ledničky a pračky dominují

Výrazné solitéry

Výrazné solitéry  |  Foto: 2media

Právě milovníkům červené je určena exkluzivní kolekce gorenje R.E.D. set, která se skládá dokonce z automatické pračky, sušičky prádla a kombinované chladničky. Díky této a podobným designovým úpravám se stávají jindy přehlížené ledničky a pračky výraznými solitéry v interiéru.

Malé domácí spotřebiče musí ladit

Vše by mělo být sladěné

Vše by mělo být sladěné  |  Foto: 2media

Ať už se jedná o kterékoli spotřebiče, třeba o odšťavňovače, roboty, mixéry, rychlovarné konvice, kuchyňské váhy atd., většina hospodyněk si poslední dobou dává čím dál tím více záležet na tom, aby byly nejen funkční a dobře sloužily při vaření a pečení, ale aby také vzájemně ladily do barvy. Červená rozzáří každý kout vaší kuchyně a znásobí vaši radost z každého připraveného jídla.

Drobní pomocníci přinášejí originalitu

Forma na dezerty

Forma na dezerty  |  Foto: 2media

Také chytré designové doplňky do kuchyně vás potěší svým vzhledem, a navíc budete překvapeni jejich praktickou využitelností. S nimi vás bude vaření a pečení dvojnásobně bavit a možná se nechají zlákat do kuchyně i děti.

Keramický hrnec

Keramický hrnec  |  Foto: 2media

Mezi nepostradatelné pomocníky patří keramická forma na domácí pečení chleba s poklopem. Přesvědčíte se sami na vlastní kůži, jak skvěle tato keramika dokáže suplovat tradiční kamenné pece.

Talíř na hamburgery

Talíř na hamburgery  |  Foto: 2media

Při servírování masa, hamburgerů apod. zapůsobíte na strávníky originálním keramickým tácem.

Forma na bagety

Forma na bagety  |  Foto: 2media

A ranní voňavé bagety čerstvě vytažené z trouby nebudou už nikdy křehčí, než když je upečete ve speciální formě.


Tagy: , , , , , ,


 

1 Komentář

  1. Moooc pěkný a hned jdu psát Ježíškovi 🙂

Můžeš zde zanechat svůj komentář

TOPlist