Chytrá aplikace usnadňuje výběr vhodného nábytku

INTERIÉR Autor:
Revoluční aplikace Littlewoods Home | Foto: freshome.com

Každý z nás si při pořizování nábytku klade řadu otázek. Obvykle pak nejvíce řešíme to, jak dalece se bude námi vyhlídnutý nábytek hodit do našich interiérů. Tuto poměrně záludnou otázku, která značně komplikuje jinak pohodové nakupování, může v současné době vyřešit chytrá aplikace, která každého uživatele navíc příjemně překvapí naprosto jednoduchým ovládáním.

Revoluční aplikace, která podle nynějších odhadů má skvěle zajištěnou perspektivní budoucnost, byla vyvinuta společností Cimagine ve spolupráci s maloobchodem Shop Direct, pod který spadají internetové maloobchodní značky Very a Littlewoods. Právě pro klienty dvou naposledy zmíněných značek je k dispozici aplikace Littlewoods Home, která je schopna zobrazit realistickou simulaci nábytku přímo ve vybraném interiéru.

Revoluční aplikace Littlewoods Home

Revoluční aplikace Littlewoods Home | Foto: freshome.com

Jak to celé vlastně funguje?

Pro celý projekt byla použita AR technologie, neboli rozšířená realita, která dokáže třeba prostřednictvím fotoaparátu v mobilním telefonu zobrazit realitu a následně do ní přidat digitální prvek. V případě aplikace Littlewoods Home stačí namířit fotoaparát na místo, kam by měl být vyhlídnutý artikl umístěn, a následně do něj vsadit určitý výrobek, který se vzápětí zobrazí ve 3D podobě. K dispozici je stovka nábytkářských produktů, s nimiž lze v aplikaci libovolně pohybovat a otáčet.

https://www.youtube.com/watch?v=j0_IoPNAHLo

Co na inovativní vychytávku říkáte vy? Chtěli byste ji osobně vyzkoušet?

Zdroj: freshome.com, Foto: freshome.com


Tagy: , , ,


 

Můžeš zde zanechat svůj komentář

TOPlist