Baví vás retro? Pořiďte si do svého domova originální nábytek od Cristiny Bulat

INTERIÉR, Nábytek a vybavení Autor:
Retro nábytek od Cristiny Bulat | Foto: designist.ro

Staré dobře časy letos opět ožívají, tedy alespoň co se módních tendencí týče. Do módy se znovu a ještě s větší slávou vrací hravý retro styl, který je pro mnohé návrháře silně inspirativní. Tak jako třeba pro rumunskou designérku Cristinu Bulat, která svět interiérového designu zpestřila nezaměnitelnou kolekcí retro nábytku. Zajisté nadchne i vás.

Pokud pro svůj domov hledáte opravdu něco výjimečného a zcela originálního, bude právě retro nábytek z nové řady Unbutton Collection, v níž naleznete elegantní příborník a dva noční stolky, sázkou na jistotu. Čerstvá kolekce velmi talentované návrhářky se pyšní svěžím a osobitým designem, jež se dokonale snoubí se sympaticky zvolenými barvami a přírodním provedením. Pro dosažení naprosto unikátního vzhledu vsadila Cristina Bulat na skandinávský design, který elegantně propojila s prvky provokativní pin-up kultury.

 

Trochu nevídaná kombinace, která je sice překvapivá, ale o to nepochybně atraktivnější, se však zaručeně vyplatila. Retro nábytek z Unbutton Collection byl totiž vystaven v rámci mezinárodního veletrhu v Bukurešti, kde v soutěži získal první cenu. Navrhované noční stolky budou k dostání v mírách 45x35x55 cm, příborník pak v rozměru 100x40x70 cm. K dostání by měly být ve většině barvách stupnice RAL. Podle dostupných údajů, které poskytla sama návrhářka v rámci rozhovoru pro Designist, by se cena za noční stolky měla pohybovat kolem 500 eur, za příborník byste pak odhadem zaplatili 880 eur.

Retro nábytek od Cristiny Bulat | Foto: designist.ro

Zdroj: designist.ro  |  Foto: designist.ro


Tagy: , , , , , , ,


 

Můžeš zde zanechat svůj komentář

TOPlist