Půjčit si na bydlení je snazší, než si myslíte

FINANCE, Stavební spoření Autor:

Lidé mají od pradávna touhu stavět, budovat a tvořit. Na tom není nic divného, člověk je tvor tvořivý a snaží se realizovat své sny. Avšak někdy se Vaše sny mohou střetnout s faktem, že nemáte na jejich realizaci dost peněz. To však již dnes není žádný problém!


Stavební spoření, stavební spořitelna a překlenovací úvěr. Tři slova, která pomohou realizovat Vaše sny.

Stavební spoření

Stavební spoření je určeno pro ty, kteří se v nejbližších letech ještě stěhovat nechystají. Základní doba spoření je šest let a je tedy výhodné například pro mladý pár, který se chce stěhovat až v době, kdy si pořídí děti. Je to vhodný způsob jak zhodnotit Vaše peníze, protože má toto spoření dlouholetou historii, úročení až 2 % p.a. ročně a do dnešních dní má status pojištění garantovaného státem.

Překlenovací úvěr

Avšak i toto spoření je flexibilní a není nutné čekat šest let, než se budete moci nastěhovat do nového. K tomuto slouží překlenovací úvěry, které Vám zajistí dostatek peněz na to, abyste se nejen mohli začít ihned stěhovat, ale také mohli dále využít výhod stavebního spoření.

Stavební spořitelna

Největší výhodou tohoto spoření je, že jej mohou poskytovat jen stavební spořitelny – jako je například Raiffeisen stavební spořitelna – tedy profesionálové ve svém oboru. Rádi Vám vždy poradí s otázkami okolo tohoto spoření a nabídnou pomocnou ruku ve chvíli, kdy budete bezradní.

Půjčka na bydlení

Půjčka na bydlení je v dnešní době jednodušší, než kdy předtím. Jsou jasně garantovány úrokové sazby, můžete sledovat výši své půjčky přes internet či například u Raiffeisenbank splatit předčasně celou částku bez jakýchkoliv sankcí.

Půjčky jsou dnes způsobem, jak si rychle pořídit to, na co byste jinak šetřili celé roky. A pokud zvolíte banku zavedenou, tak se vyhnete jakýmkoliv problémům, či dokonce pokusům o podvod ve smlouvě.


Tagy: , , , ,


 

Můžeš zde zanechat svůj komentář

TOPlist