Velká trojice společnosti Finep

BYDLENÍ Autor:

Prvním krokem je Barrandov

Barrandov se za posledních mnoho let velice změnil a každý kdo tam v poslední době zabrouzdal, určitě bude souhlasit, když řeknu, že se změnil z obyčejného místa na místo krásné a k životu ideální.

Společnost Finep tohoto faktu velmi chytře využila a proměnila jej postavením šest a šedesáti bytu za jednu z nejlukrativnějších koupí, kterou můžete v dnešní době učinit.

Nové byty Barrandov nabízí mnohé, jako je například kouzelné okolí s jednoduchým přístupem k MHD a možností dopřát Vašemu sportovnímu životu zadostiučinění, díky nové cyklostezce kolem Vltavy, okolí plném přírody a mnohým hřištím. I přes všechny tyto aktivity je mají nové byty Praha 5 po setmění velmi klidnou a tichou atmosféru, která jen přispívá k Vašemu klidnému spánku či romantické noční procházce. Byty jsou rozděleny do šesti pater a celá budova byla obdařena velmi moderním a dynamickým vzhledem, který můžou okolní stavby jen tiše závidět. Jako každé družstevní byty od společnosti Finep, jsou i tyto byty zavelmi atraktivní cenu.

Krok dvě, krásy Proseku a okolí

Jedna z velmi výjimečných lokalit, které každý ocení je i Prosek. Určitě jste při svém hledání narazili na mnohé velmi krásné bydlení, které ale nebylo schopné vejít se do Vašeho rozpočtu.

Družstevní byty Finep nabízí každému pátrajícímu řešení, které jak sami poznáte, padne do oka i těm nejvybíravějším. Byty svým vzhledem udávají nový architektonický směr, ale zároveň díky způsobu placení si je může dovolit téměř každý člověk.

Družstva byla stvořena především pro studenty, novomanžele, seniory a každého, kdo nemá v bance ohromnou částku peněz na koupi bytu a zároveň se nechce upsat bance na mnohaleté splácení hypotéky.

 

Nové byty Praha 9 jsou vším, čím by měly správné luxusní byty být. Od upravovaných Parků v blízkém okolí, přes nadprůměrné zastoupení občanských potřeb a rychlému přístupu do centra, až po moderní design, kvalitní zabezpečení, podzemní garáže a velmi výhodnou cenu. Stejně jako každá z těchto tří vlajkových lodí Finepu, je i tato zárukou spokojenosti.

 Do třetice všeho dobrého aneb Hostivař místem k životu

Hostivař byl vždy velmi klidným a magickým místem, které své návštěvníky a lidi toužící po bydlení, odrazovalo jen nedostatečným přístupem na MHD a ohromným množstvím komárů. Přehrada byla vypuštěna a vyčištěna, MHD přesměrováno a zpřístupněno a tak se není čemu divit, že se toto místo stalo cílem developerské společnosti Finep, jakožto jednou z nejlepších lokalit, které dnešní doba může poskytnout.

Hostivař byl vždy velmi klidným a magickým místem, které své návštěvníky a lidi toužící po bydlení, odrazovalo jen nedostatečným přístupem na MHD a ohromným množstvím komárů.

Přehrada byla vypuštěna a vyčištěna, MHD přesměrováno a zpřístupněno a tak se není čemu divit, že se toto místo stalo cílem developerské společnosti Finep, jakožto jednou z nejlepších lokalit, které dnešní doba může poskytnout.

 

Nové byty Praha 10 vyrostly a vyrůstají velkou rychlosti, ale i tak je jich většina již předem beznadějně vyprodaná. A co je tom všem nejlepší? Jedná se o družstevní bydlení Finep, které funguje jako ten nejvýhodnější typ půjčky nebo hypotéky, protože při nastěhování zaplatíte, jako o všech těchto tří družstevních bytů, jen čtvrtinu celkové ceny bytu a zbytek splácíte jako takzvanou anuitu, což je v podstatě nájemné na dobu určitou. Po splacení bytu si ho samozřejmě můžete převést do svého vlastnictví, i když mít byt napsaný na družstvo má své mnohé výhody.

 Společnost Finep

Finep, developerská firma, která je za tyto tři pražské skvosty zodpovědná, je na trhu již od roku 1995 a má na svém kontě tisíce spokojených zákazníků, takže si můžete být jistí, že pokud se vložíte i Vy do jejích schopných rukou, tak čas strávený v bytech od této firmy, bude pro Vás blahodárný a radostný.

 


Tagy: , ,


 

Můžeš zde zanechat svůj komentář

TOPlist