Bydlení v Praze? Nabízí se mnoho zajímavých možností!

BYDLENÍ Autor:

Pokud v současné době hledáte vlastní bydlení v Praze a nechcete se spokojit jen tak s něčím, máme pro vás skvělou zprávu. Praha nabízí celou řadu zajímavých možností moderního bydlení, které uspokojí i ty nejnáročnější. Vybírat lze z mnoha moderně řešených bytů, které se nacházejí v atraktivních lokalitách.

I s nadstandardní zárukou

Veliký podíl na současné nabídce má společnost FINEP, která na trhu nemovitostí působí již 15 let. Stavby, které společnost na území hlavního města realizuje, rozhodně stojí za pozornost každému, kdo chce bydlet v pohodě a kráse. FINEP staví byty s důrazem na kvalitu stavby ale i okolí, ve kterém se bytové komplexy nachází. Velkou předností bytů od společnosti FINEP je, že na ně poskytuje nadstandardní 3-letou záruku. Společnost navíc svým klientům poskytuje i bezplatné komplexní finanční poradenství. Poradit vám mohou s výběrem hypotečního úvěru, se sjednáním pojištění nebo třeba se sestavením finančního plánu. Pro prodej bytů v Praze je tak FINEP ideálním společníkem.

Prosek nabízí nejen sportovní vyžití

Zajímavým projektem společnosti jsou moderní byty v lokalitě Praha 9 Prosek. V této lokalitě byly postaveny moderní bytové komplexy. V současné době jsou v nabídce například byty z projektu Prosek Park IV. Vybírat je možné z 88 nových bytů v družstevním vlastnictví o dispozicích 1+kk (od 26 m2) po prostorné 4+kk (do 103 m2). Byty Prosek jsou ideální pro mladé páry, rodiny s dětmi i seniory. V okolí bytů se nachází celá řada možností sportovního vyžití, veškerá občanská vybavenost a výhodou bydlení zde je i skvělá dostupnost do centra díky nové stanici metra C – Střížkov.

Britská čtvrť IV nabízí vysoký komfort

Dalším zajímavým projektem společnosti FINEP jsou byty v Praze 5, které vznikly v rámci projektu Britská čtvrť IV. I bydlení v této lokalitě má řadu zajímavých výhod. Vyniká především vysokým standardem bydlení. Všechny domy mají moderní výtahy a bezbariérové vstupy. Ve vnitrobloku se nachází klidová zóna plná zeleně, stromů a laviček. Nachází se zde dokonce i dětské hřiště. Bytové komplexy jsou také vybaveny podzemními garážemi a ochrana je zajištěna i kamerovým systémem.

Byty ve Vysočanech uspokojí i ty nejnáročnější

Třetím ale nikoliv posledním současným projektem společnosti FINEP jsou byty Vysočany. I ty nabízí zajímavé bydlení. Jedná se o projekt Nová Harfa. Výhodou bydlení v této lokalitě je nejen skvělá dostupnost do centra města – z Nové Harfy pouhých 12 minut, ale i nádherné okolní prostředí a také plná občanská vybavenost. Byty v této lokalitě patří k nejžádanějším. Nové moderní byty od FINEP rychle mizí, proto se nevyplatí na nic čekat. Pokud chcete bydlet moderně, vyberte si i vy u FINEP co nejdříve. Zajímavých projektů na výběr mají mnoho, vybere si tak jistě každý zájemce o pohodlné a cenově dostupné bydlení v Praze.


Tagy: ,


 

Můžeš zde zanechat svůj komentář

TOPlist