Vybavení do auta

ZAJÍMAVOSTI Autor:

S trochou nadsázky lze říct, že pro mnoho lidí je jejich auto nejlepším kamarádem. Samozřejmě to myslíme trochu nadneseně, ale to neznamená, že byste se o vozidlo neměli dobře starat.

Mnoho z nás využívá automobil každý den, ať už kvůli práci nebo osobnímu životu. V dnešním článku si ukážeme různé vybavení pro auto, bez kterého se žádný řidič neobejde.

 

Bez dobrých pneumatik se vám bude jezdit špatně. Proto vám doporučujeme pravidelně obměňovat pneumatiky ve chvíli, kdy budou vaše staré už sjeté. S novými pneumatikami zlepšíte jízdní vlastnosti auta a zároveň snížíte brzdnou dráhu vozidla.

Mezi doplňky do interiérů auta jsme vám vybrali autokoberce, které je dobré pravidelně měnit, zvláště pokud sají vodu a nejsou gumové. Textilní koberečky do auta vypadají o dost lépe, než ty gumové, ale vyžadují větší péči. Výměnu autokoberců doporučujeme po zimě, kdy se vám pravděpodobně v koberečcích usadila vlhkost z rozpuštěného sněhu.

Jak určitě víte, každé vozidlo na veřejných komunikacích musí mít PZP, neboli povinné zákonné pojištění. Pokud byste riskovali jízdu bez PZP, hrozila by vám astronomická pokuta ve výši několika desítek tisíc korun a odebrání řidičského průkazu. Neponechávejte nic náhodě a bez PZP se vůbec na cesty nevydávejte.

TIP: Staráte se o výrobní halu nebo sklad? Vyzkoušejte vytápění hal moderními metodami. Dopřejte sobě nebo svým zaměstnancům lepší pracovní podmínky.


Tagy: ,


 

Můžeš zde zanechat svůj komentář

TOPlist