Zastřešení teras

Terasy, ZAHRADA, Zahradní stavby Autor:

Rádi byste si nechali zastřešit Vaši terasu? V tom případě Vás určitě nadchne nabídka společnosti Albixon, která svůj sortiment zboží rozšiřuje nově právě o zastřešení terasy. Pobytu na terase si nyní budete moci užívat za jakéhokoliv počasí, neboť nyní Vás již domů nevyžene ani podzimní déšť, ani divoký vítr či letní bouřka. Při instalaci zastřešení terasy se nemusíte obávat dokonce ani zbytečného papírování. Na tuto stavbu totiž nebudete potřebovat stavební povolení. Společnost Albixon nabízí hned několik typu zastřešení terasy. Velmi oblíbeným typem zastřešení se v poslední době stává zastřešení Casablanca.

Své oblibě se těší zejména díky nevšednímu tvaru. Vypadá elegantně jak v kombinaci s moderní architekturou, tak s tradičními rodinnými domy. Lomené řešení nosné konstrukce nabízí komfortní výšku pod celým zastřešením i v případě, kdy prostor u domu umožňuje pouze nižší provedení.

Zastřešení Dallas disponuje obrovským pohodlím. Velkou výhodou zastřešení Dallas je plynule klesající tvar, který zaručuje zvýšenou odolnost vůči sněhové zátěži. Jedná se tak o ideální zastřešení pro horské chaty i penziony. Využijte při pobytu ve Vašem oblíbeném penzionu pobytu na zastřešené terase, při němž budete moci sledovat vrcholky malebných hor. Pro zákazníky s nestandardními požadavky, společnost Albixon připravila atypické zastřešení teras. Můžete si tedy nechat vyrobit zastřešení na míru.

 

 

Kromě zastřešení teras si u společnosti Albixon můžete zakoupit některý z venkovních plaveckých bazénů. Inspirovat se můžete na této webové adrese www.albixon.cz/bazeny/. Prožijte léto Vašich snů s výrobky společnosti Albixon!

 

 


Tagy: , , , ,


 

Můžeš zde zanechat svůj komentář

TOPlist