Zahradní dekorace a doplňky

Dekorace a doplňky, ZAHRADA Autor:
Zahradní dekorace a doplňky | Foto: fotolia.com

Přemýšlíte, jak učinit Vaši zahradu jedinečnou? Pak nezbývá, než se vydat na nákupy a vybrat originální dekorace a doplňky. Z čeho tedy můžete vybírat? Podíváme-li se na zahradní dekorace, zde se můžeme zaměřit nejprve na zahradní keramiku, která může velmi oživit Vaši zahradu, zejména pak, dáte-li přednost veselým a svěžím motivům.

Další možností jsou zahradní dekorace ze dřeva, které díky přírodnímu designu zahradu dokonale ozvláštní. Doporučujeme zaměřit se zejména na nejrůznější větrné a vodní mlýny či na zahradní studny s vědrem, které se zaručeně stanou nepřehlédnutelnou dominantou Vaší zahrady.

 

Dekorace na květiny

Pěstujete-li na zahradě květiny, jistě byste se měli při výběru vhodné dekorace či doplňků zaměřit také na nejrůznější květináče, vozíky na květináče anebo na vstupní oblouky, které slouží mimo jiné k pnutí rostlin, a tak Vaší zahradě rozhodně dodají jí šmrnc!

Zvířecí dekorace

V případě, že se řadíte mezi milovníky zvířat, rozhodně by na Vaší zahradě neměly scházet zahradní dekorace se zvířecí tématikou, které se u nás v posledních letech staly skutečným hitem a nutno dodat, že tomu odpovídá také jejich široká nabídka. Je libo kachna či žába reagující na pohyb pískáním? A nebo třeba trpaslík, jemuž dělá společnost nádherný čáp? Stačí si jen vybrat!

Lampy, krby, fontánky

Toužíte-li ovšem po střídmějších doplňcích, určitě byste se měli poohlédnout po lampách, které dodají zahradě na kráse. Velmi oblíbené jsou zejména solární lampy v nejrůznějších provedeních. Elegantní dekorací jsou v neposlední řadě zahradní krby a fontánky. Pokud si rádi dopřejete posezení na zahradě a chcete být ochráněni před nejrůznějšími rušivými vlivy, pergola je tou ideální volbou. Totéž platí o zahradním jezírku, které se v posledních letech stalo velkým trendem. Chcete mít „in“ zahradu i Vy? Pak jsou zahradní dekorace a doplňky sázkou na jistotu!


Tagy: , ,


 

Můžeš zde zanechat svůj komentář

TOPlist