Rekonstrukce staršího rodinného domku

Rekonstrukce, STAVBA Autor:

Když jsme se nastěhovali do rodinného domku, netušili jsme, jakou práci dá jeho rekonstrukce. Bylo potřeba vyměnit kompletně všechno. Od základů až po střechu. Naštěstí jsme měli něco málo ušetřeno a mohli jsme si vybrat to, co se nám líbilo.

Nejvíce času jsme strávili u výběru oken. Na trhu je dnes mnoho firem, které nabízí nepřeberné množství typů oken.

Uvažovali jsme zda zvolíme plastová okna, či eurookna. Nakonec jsme zvolili plastová okna, protože jsem dostali velmi výhodnou nabídku, kterou nešlo odmítnout. Vybrali jsme si okna větších rozměrů, aby byl náš domek řádně prosvětlen. Rodinnému domku ze všeho nejvíce uškodí právě malá okna, kterými se do pokojů nedostane moc světla.

Hodně jsme si také užili výstavbu nové koupelny. Nakonec jsme probourali dvě místnosti a udělali větší koupelnu, kde by byla jak vana, tak sprchový kout. Jsme početná rodina a často k nám jezdí návštěvy, takže se velká koupelna hodí. Sprchové kúty jsou dnes k dostání v mnoha variantách a není problém pořídit si kout vybavený masážními tryskami a podobnými luxusními doplňky. My jsme zvolili skromnější, ale i tak moc pěkný sprchový kout.

Náš domeček nepatří mezi luxusní rezidence, ale vybavili jsme si ho tak, aby zařízení působilo moderně a útulně. Z části jsme se inspirovali časopisy, které se zabývají rekonstrukcí domů a interiérů.

Potřebovali jsme zrekonstruovat starší dřevěný zahradní nábytek a dali jsme na radu známého a koupili farby remmers, se kterými jsme více než spokojeni. Nábytek vypadá jako nový a vydrží ještě mnoho let. Při rekonstrukci Vašeho bytečku či domku Vám přeji šťastnou ruku při výběru vhodného zařízení, materiálu a doplňků. Snad budete spokojeni jako my.


Tagy: ,


 

Můžeš zde zanechat svůj komentář

TOPlist