Poznejte luxusní alternativu mobilního bydlení z dílny Tiny Heirloom

NÁVŠTĚVY, SPECIÁLY Autor:
Luxusní alternativa mobilního bydlení z dílny Tiny Heirloom. | Foto: tinyheirloom.com

Toužíte být majiteli vlastního domu, ale jediné, co vám na cestě za vysněným cílem hází klacky pod nohy je nedostatek vašich finančních prostředků? Pak věřte, že není nic ztraceno. Ideálním řešením může být pořízení mobilního bydlení, které vám za podstatně nižší částku může váš sen konečně splnit a nabídnout vám sice menší, avšak kvalitní a luxusní bydlení. Nevěříte? Pak se přesvědčte prohlídkou krásného mobilního domu, který přivedla na svět americká společnost Tiny Heirloom.

Luxusní alternativa mobilního bydlení z dílny Tiny Heirloom.  |  Foto: tinyheirloom.com

Tiny Heirloom jako splněný sen jejich zakladatelů

Zakladateli společnosti Tiny Heirloom, jež se nachází v americkém Oregonu, jsou manželé Michelle a Tyson Spiessovi. Hlavním podnětem, který u nich vyvolal myšlenku založit malé podnikání, se stala osobní zkušenost a rovněž touha něco ve svém životě změnit. V té době, kdy se Michelle živila jako kadeřnice a její manžel Tyson jako pojišťovací agent, se ocitli na jakémsi životním rozcestí. Vlastnili sice krásný dům, ale v hloubi duše toužili po dobrodružství, cestování a podnikání, přičemž se zároveň cítili svázaní svou prací a hypotékou. Zlom nastal až ve chvíli, kdy se dozvěděli o možnosti pořízení mobilního domu. Vzhledem k tomu, že navíc měli blízký vztah k architektuře a interiérovému designu, začali přemýšlet o tom, jestli by jim navržení vlastního mobilního domu mohlo pomoci dosáhnout vysněných cílů. Přítomnost společnosti Tiny Heirloom, ve které zároveň pracují Michelliny dva bratři a jejich manželky, jasně dokazuje, že ano. Teď už se ale pojďte seznámit s jejich prací.

Luxusní alternativa mobilního bydlení z dílny Tiny Heirloom.  |  Foto: tinyheirloom.com

Mobilní dům podle vašeho přání

Náplní šestičlenného pracovního týmu je ruční výroba malých mobilních domů na kolech, při jejichž výrobě je kladen důraz na každý detail i vysoce kvalitní a pečlivě vybraný materiál. Každý zájemce si může pořídit základní verzi, která však po stránce vybavení zaručeně nestrádá. Její součástí je například vymalovaný interiér i exteriér, nerezové spotřebiče, dřevěné nebo bambusové podlahy, tepelný ohřívač i vestavěné skříně. Podle individuálního přání klienta je však možné přidat do základní verze další vybavení a doplňky.

Jak se malý pojízdný domeček líbí vám? Vyměnili byste ho za své současné bydlení?

 

Zdroj: tinyheirloom.com  |  Foto: tinyheirloom.com


Tagy: , , ,


 

Můžeš zde zanechat svůj komentář

TOPlist