Bývalou továrnu proměnili v luxusní dům, který má nyní hodnotu více než 20 miliónů!

NÁVŠTĚVY, SPECIÁLY Autor:
Bývalou továrnu proměnili v luxusní dům | FOTO: alexanderwhite.se

Švédská továrna byla postavena už v roce 1888. Tehdy se však zabývala výrobou průmyslových řemenů. V roce 1905 se z ní stala továrna pro zpracování kůže. O několik let později prošla díky švédským architektům kompletní rekonstrukci, která z ní učinila moderní dům s několika luxusními apartmány. Jeho prodejní cena se proto bez mrknutí oka vyšplhala na více než 20 miliónů! Co na něj říkáte?

Z bývalé továrny luxusní nemovitost

Za značnou rekonstrukcí bývalé továrny stojí společnost Oscar Properties, která byla založena v roce 2004 s vizí vytvářet jedinečné, kreativní a moderní bydlení na základě osobité historie každé budovy. Jádrem identity této společnosti je moderní design, architektura a také hluboké pochopení toho, jak lidé vlastně chtějí žít. Za dobu svého působení postavila společnost Oscar Properties společně s předními švédskými architekty několik objektů a také zrekonstruovala spoustu starých budov, jako třeba bývalé školy, pošty nebo také továrny. Jednou ze zrekonstruovaných továren byla také ta, kterou vám právě nyní chceme představit. A nejspíš ani neuvěříte, že právě tahle luxusní nemovitost kdysi bývala továrnou pro zpracování kůže.

Bývalou továrnu proměnili v luxusní dům  |  FOTO: alexanderwhite.se

Promyšlený design pro dokonalou atmosféru

V interiéru luxusního domu zůstala zachována řada prvků z bývalé továrny, jako například železné nosníky, sloupy a také okna, kterým však přední architekti dopřáli modernější vzhled. Původní také zůstaly vysoké stropy (vzdálenost od podlahy až ke stropu činí 4,5 m). Pro dosažení prostorného, vzdušného a prosvětleného interiéru použili švédští architekti decentní barvy s několika akcenty a také klasický styl propojený s moderními prvky. Navíc co si přát, řada luxusních apartmánů nabízí také krásný výhled přímo na jezero, který ještě víc umocňuje útulnou atmosféru. Není proto ani divu, že právě tento dům má prodejní cenu více než 20 miliónů.

Co na zrekonstruovanou továrnu říkáte vy?

ZDROJ: oscarproperties.com  |  FOTO: alexanderwhite.se


Tagy: , , ,


 

Můžeš zde zanechat svůj komentář

TOPlist