Změňte si jednoduše interiér bytu

Dekorace a doplňky, INTERIÉR Autor:

Připadá Vám Váš domek již příliš stereotypní a fádní? Chtěli byste si rychle a jednoduše vylepšit design a být tak originální? Není nic jednoduššího než si pořídit dekorace na stěnu.

Jedná se v podstatě o samolepky na stěnu, které Vám pomohou vylepšit Vaši zeď. Aplikace těchto samolepek je opravdu jednoduchá a zvládne ji každé malé dítě. Veliký sortiment těchto samolepek nabízí například webový server tapetyshop.cz.Web je přehledně rozdělen do několika kategorií, ze kterých si můžete vybrat právě tu, která se do Vašeho bytu bude hodit nejvíce. Pokud máte rádi například různé stromové nebo květinové motivy, podívejte se do kategorie přírodních motivů. Najdete zde také v dnešní době velice oblíbené samolepky bubliny, které se hodí například do kuchyně nebo třeba do koupelny.

Pokud máte rádi na druhou stranu například zvířátka, můžete se podívat do kategorie zvířecích motivů. Naleznete zde samolepky jak domácích zvířátek, jako třeba kočky nebo psi, tak samolepky exotických zvířátek, jako třeba lvi, leguáni nebo plameňáci.

Samolepky na zeď se můžou také krásně vyjímat v dětských pokojích. Stačí se podívat do kategorie dětských motivů a vybrat si například motiv lesa Řáholce, autíček a dalších věcí.

Velmi oblíbené jsou také takzvané designové motivy, ve kterých najdete různé japonské znaky a ornamenty. Na zeď si můžete vylepit například ornamenty štěstí, zdraví nebo třeba lásky.

Všechny samolepky, které na webu najdete jsou laděny většinou do jedné barvy, takže nemusíte mít strach, že by Vám v pokoji vznikl nějaký barevný čardáš. Samolepky jsou poměrně levnou záležitostí, obvykle se vejdete do 500 korun. Záleží samozřejmě na složitosti a velikosti samolepky.


Tagy: , ,


 

Můžeš zde zanechat svůj komentář

TOPlist