Chcete moderní a krásné bydlení? Váš dům nebo byt rozzáří samolepky na zeď!

Dekorace a doplňky, INTERIÉR Autor:

Hledáte způsob, jak udělat své bydlení ještě příjemnější? Znáte samolepky na zeď? Váháte, jestli si je pořídit? Už neváhejte, jednejte.

Samolepky na zeď oživí každý interiér

Samolepky na zeď jsou výborným doplňkem, který oživí každý interiér. Díky nim bude vaše bydlení útulnější, příjemnější a nejeden váš host zbledne závistí.


Mnoho lidí má základní otázku, proč vůbec použít samolepku na zeď? Odpověď je jednoduchá. Prázdná zeď působí neútulně. Toho jsou si architekti dobře vědomi a tak ji často „zakryjí“ obrázky. Nicméně stále více designérů a architektů začíná využívat k zútulnění bytu právě samolepící dekorace na zeď. Jsou velmi variabilní a dají se snadno aplikovat. Nebudeme daleko od pravdy, když řekneme, že v každé místnosti se najde vhodné místo na samolepku na stěnu. Hezký domov dotvářejí detaily a tím bezpochyby samolepky jsou.

Nekonečný výběr variací

Samolepky na zeď se vyrábí v mnoha variacích. Stačí si jen vybrat motiv a barvu podle místa, kam chcete tuto dekoraci umístit – pro lepší představu, kam se která barvu hodí, doporučujeme přečíst článek – Vybíráme samolepky dle barvy stěn v interiéru. Záleží jen na vašem vkusu a představách. Do obývacích pokojů se například hodí samolepky s abstraktními vzory nebo přírodními motivy. Vaše děti určitě potěší zeď, na které budou samolepky se zvířecími vzory. Oživit můžete i koupelnu, třeba samolepkami s vodními tématy. Výběr motivů samolepek na zeď je široký. Můžete zvolit abstraktní motivy, přírodu, nápisy, sportovní témata a mnoho dalšího.

Samolepky na zeď „šité“ na míru

Nemusíte mít obavy, že samolepky svými rozměry nebudou na vaši zeď vhodné. Můžete si jednoduše zvolit, jaké rozměry potřebujete. Výběr rozměrů je široký a můžete mít i rozměry na míru.

Proč si pořídit samolepky na zeď?

Odpověď je snadná: pomůžou vám vytvořit zajímavý design vašeho bydlení. Nemusíte mít ani strach z jejich lepení na zeď. Je to snadná záležitost, hravě to zvládne každý. Větší motivy například Mapa světa se lepí pomocí přenosové fólie, takže se lepení obávat nemusíte. Stačí mít suchý a pevný podklad – ten je zárukou toho, že vám samolepka na zdi bude dlouho sloužit. Samolepky jsou také cenově velmi dostupné, menší z nich si můžete pořídit i za 99Kč.

Neváhejte a pusťte se do nákupu samolepek. Vaše bydlení jistě prokoukne!


Tagy: , ,


 

Můžeš zde zanechat svůj komentář

TOPlist