Vyzdobte dětský pokoj originálním LEGO nábytkem

Dětské pokoje, INTERIÉR Autor:
LEGO nábytek | Foto: lolaglamour.com

LEGO stavebnice je celosvětový fenomén, jehož popularita ani po několika letech neklesá. Děti téměř všech věkových kategorií jí bezmezně zbožňují, ovšem na svou stranu si získala i fanoušky z řad dospělých. Toho jsou si vědomy i kreativní designéři z Lola Glamour, pro které se právě LEGO stavebnice stala hlavní předlohou. Poměrně nedávno proto uvedli na trh originální nábytek s prvky oblíbené stavebnice, která si každého okamžitě získá.

Za realizací zajímavé myšlenky stojí španělská manufaktura Lola Glamour, která při produkci designového nábytku cílí na tradiční způsob výroby – ruční tvorbu. Každá jejich nová kolekce je součtem těch nejlepších atributů, které by žádný moderní nábytek neměl postrádat. Jmenujme zejména inovaci, mladistvý design, originalitu, nadčasovost, nápadité řešení i kvalitní zpracování. Ve všech kolekcích je patrný i vliv španělské kultury, která dokonale akcentuje každý detail i komplexní vzhled.

Designérská společnost Lola Glamour zkrátka ví, jak dobře zaujmout. To se ostatně potvrzuje i u aktuální kolekce, která využívá vizuální sílu legendární skládačky LEGO, jež osloví zejména všechny malé příznivce oblíbené hračky. Postup celé tvorby vedli návrháři skutečně chytře. Soustředili se především na decentní avšak hravý vzhled, který každému dětskému pokoji přidá na výjimečnosti. Rozhodně se ale nemusíte bát, že by všechen nábytek byl „přelegován“. Sytě barevné a asymetricky poskládané LEGO kostičky totiž zdobí pouze určité části nábytku.

A jakým LEGO nábytkem můžete svým dětem vyzdobit pokoj? Návrháři se zaměřili na praktické šatní skříně, drobné poličky nebo postel se šikovnými úložnými prostory. A udělali dobře. Skloubení praktičnosti s moderním a hravým vzhledem je totiž opravdu perfektní!

Zdroj: lolaglamour.com


Tagy: , , , , , ,


 

Můžeš zde zanechat svůj komentář

TOPlist