IKEA představila zbrusu novou oslnivou kolekci SPRUTT!

Dekorace a doplňky, INTERIÉR Autor: 1 komentář
Kolekce SPRUTT | Foto: ikea.com

Stále více populární švédský nábytkářský gigant IKEA, který se pyšní velkým počtem fanoušků po celém světě, přinesl všem milovníkům stylového nábytku a bytových doplňků skvělou zprávu. Začátkem letošního roku totiž na český trh uvedl další zcela novou kolekci, která bezpochyby stojí za to. Pojďte se s touto horkou novinkou blíže seznámit.

 

Únor ve znamení nové kolekce

Není žádným tajemstvím, že největší světový výrobce cenově dostupného nábytku je mistrem v realizaci nových kolekcí, které jsou pokaždé maximálně svěží a překvapivé. Zářným důkazem je i další novinka v podobě minimalistické kolekce SPRUTT, která v únoru tohoto roku osídlila český trh. A že je na co se těšit!

Moderní kousky pro snazší život

Limitovaná edice SPRUTT se zrodila od toho, aby zdobila zejména vaší koupelnu nebo předsíň, ale především vám poskytla šanci získat jednodušší, přehlednější a organizovanější život, což je ostatně smysl celé kolekce. Najdete v ní proto řadu praktických nezbytností, které efektivním způsobem ozvláštní váš interiér. Jmenujme například multifunkční stoličku, skříňky, vozíky, plastové či drátěné koše, botník a řadu dalších skvělých úložných prostorů. Nouze však není ani o velké množství ozdobných prvků, například samolepek na zeď i závěsů. Samotní tvůrci tohoto nováčka pojmenovali jako speciální kolekci pro „speed morning“, tedy rychlé ráno. S touto kolekcí budete mít zkrátka vše při ruce a ihned na očích a vaše ranní vypravování bude o to pohodovější.

Kolekce SPRUTT

Kolekce SPRUTT | Foto: ikea.com

Nechte se učarovat podmanivým vzhledem

Nadčasová kolekce SPRUTT zaručeně osloví všechny nadšence jednoduchého, leč velmi působivého designu. A vsadíme boty, že si do pár minut získá i vás. Návrháři této unikátní řady při výrobě použili vzájemně kontrastní kombinaci dominantní bílé a akcentující neonové žluté nebo růžové, což v samotném závěru vytváří příjemnou a nevtíravou barevnou harmonii. Otcové celého nápadu dali kolekci SPRUTT do vínku však ještě něco, konkrétně kombinaci moderního vzhledu, funkčnosti a estetického designu. Konečný výsledek? Perfektní kolekce, která nemá šanci vás omrzet.

Zdroj: ikea.com  |  Foto: ikea.com


Tagy: , , , , ,


 

1 Komentář

  1. no nevypada to spatne 🙂

Můžeš zde zanechat svůj komentář

TOPlist