Hypoteční banka je partnerem developerských projektů

FINANCE, Hypoteční úvěry Autor:
hypoteční kalkulačka

Bez hypotéky se v současné době obejde málokdo z nás. Krušné ekonomické časy se totiž promítají do všech oblastí, zejména však do bydlení. Není tedy divu, že stále více občanů i developerských společností vkládá důvěru do Hypoteční banky, která podává svým klientům pomocnou ruku při zajištění financování bytového projektu, zejména pak při následné spolupráci na poskytování hypotečních úvěrů klientům developerské společnosti.

Tím však výčet služeb pro developery rozhodně nekončí, ostatně, posuďte sami: poskytne Vám poradenství v oblasti zajištění financování, nastaví individuální podmínky a v neposlední řadě Vám garantuje rychlý a zjednodušený zisk hypotéky pro Vaše koncové klienty. O kvalitě služeb Hypoteční banky svědčí také celá řada developerských projektů realizovaných po území celé ČR, jimž se stala partnerem. Jmenovitě se jedná například o projekt Biografy Barrandov, Obytný soubor Květná či Rezidence U Lva, díky čemuž získali nový domov tisíce lidí.

Účelovost hypotéky

Pomocnou ruku zde však získají také další klienti, přičemž klíčovou roli sehrává zejména účelovost hypotéky. Z toho plyne, že hypotéka Hypoteční banky může být využita jen u určitého typu nemovitosti. Konkrétně se jedná například o stavební pozemek určený ke stavbě rodinného domu, garáže nebo jiné nemovitosti sloužící k bydlení vč. příslušenství, o byt, dům v osobním vlastnictví či o bytové jednotky v družstevním vlastnictví. Kromě toho však lze hypotéky využít i na bytový dům nebo na administrativní a polyfunkční budovy s převažující plochou k bydlení. Bližší informace o účelovosti hypotéky lze získat buď na těchto stránkách či přímo na naší pobočce.

Hypoteční kalkulačka

Že nevíte, zda budete moci hypotéku splatit? Nezoufejte! Chápeme, že každý chce mít přehled o tom, jak velké budou jeho výdaje v průběhu následujících let. V případě hypotéky to platí dvojnásob. Nemusíte se však nikterak obávat o své finance ani živobytí. Naše hypoteční kalkulačka Vám totiž provede přesný výpočet hypotéky (tj. měsíčních splátek, včetně úrokových splátek), díky čemuž budete mít finance pod kontrolou.

Refinancování hypotéky

U naší banky si tedy přijde na své opravdu každý. A to i ti z Vás, kteří se rozhodli pro refinancování hypotéky! V tomto případě dochází ke splácení předchozího závazku od jiných bank, jehož účelem byla investice do nemovitosti, a máte hned několik možností, jak to učinit. Může jít o běžné refinancování úvěru, převzetí dluhu či o zjednodušené refinancování úvěru. Kromě toho se můžete spolehnout na bezplatné vyřízení hypotečního úvěru i na možnost splácet hypoteční úvěr po delší časové období. Tomu se říká férová nabídka, co říkáte? Profesionální a individuální přístup ke klientům je naší prioritou. Proto neváhejte a obraťte se na nás. Věříme, že se pro Vás najde hypotéka, která bude reflektovat Vaše možnosti, a již brzy si budete moci dopřát bydlení snů!

 


Tagy: , , ,


 

Můžeš zde zanechat svůj komentář

TOPlist