Při koupi bytu dejte emoce stranou, vyplatí se přizvat odborníky a vybírat racionálně

BYDLENÍ, FINANCE, Finanční poradenství, Právní poradenství, Realitní poradenství Autor:
Neberte koupi bytu na lehkou váhu, odborník se může hodit.

Zamilovat se do nového bytu nestačí. Emoce vám naopak mohou při koupi bydlení pěkně zavařit. Jakmile dáte najevo, jak moc si byt přejete, bude vás mít prodávající v hrsti. Mnohem lepší bude přijít na jednání se zkušeným a nezávislým partnerem, který vás udrží nohama pevně na zemi a pomůže vám udělat takové rozhodnutí, kterého nebudete litovat, ani když první okouzlení vyprší. Přizvěte ke koupi bydlení profesionální tým Home Institute.

Fascinováni výhledem stojíte na balkoně bytu ve čtvrti, kde jste vyrostli, a říkáte si, že lepší bydlení jste si ani přát nemohli. Co všechno byste měli vědět o vybraném bytě a taky sami o sobě, než si vysněné bydlení koupíte? Je toho hodně – a lepší bude dozvědět se vše předem, než zjišťovat až po nastěhování, že váš milovaný byt má právní vady, na metro je to čtvrt hodiny autobusem, protopíte měsíčně polovinu platu anebo že v okolí volnou školku pro svoje děti prostě nenajdete.

Home Institute s vámi projde celým procesem koupě, pomůže vám definovat, jaké bydlení potřebujete, prověří pečlivě vybranou nemovitost a bude vás zastupovat při jednání s prodávajícím, realitním kanceláří nebo developerem. Díky tomu budete o svém novém bytě vědět možná více než ten, kdo ho prodává, a také získáte slevu z původní ceny. Na rozdíl od realitních kanceláří, Home Institute má zájem na tom, abyste koupili byt co nejlevněji, o slevu se totiž podělíte půl na půl.

 

Co získáte, pokud necháte Home Institute, aby vás při koupi bytu zastupoval? Především zkušenosti, protože zatímco vy kupujete byt poprvé, možná podruhé, tým Home Institute jich koupil už stovky. Nejprve vám proto pomůže ujasnit si, jaké bydlení vlastně potřebujete, potom ho vyhledá a pečlivě prověří po právní i technické stránce. Inspekce prozkoumá energetické parametry bytu, odhalí například tepelné mosty, a prozkoumá celkovou kvalitu technického provedení.

Do jednání o ceně, klíčovému okamžiku každé koupě, potom Home Institute vnese věcnost a racionální argumenty, které budou fungovat určitě mnohem lépe než emoce. Ať už by to bylo přílišné nadšení z nového bytu anebo velké obavy z vysoké ceny nemovitosti, o vašich pocitech se prodávající nesmí dozvědět, pokud chcete udělat dobrý obchod. Lepšího výsledku proto můžete dosáhnout, pokud se necháte při koupi zastupovat profesionály.

 

Home Institute se dívá na všechny aspekty ohledně bydlení, je totiž dobré vědět, co všechno ovlivňuje cenu bydlení a další informace, které Home Institute zdarma poskytuje na svém blogu.

Služby Home Institutu ovšem nekončí s vyjednáním slevy. Zastupování pokračuje finančním poradenstvím při shánění prostředků nebo domlouvání hypotéky, právním poradenstvím při sestavování neprůstřelné kupní smlouvy a dohledem na bezpečný převod peněz přes úschovu, která zajistí hladký průběh převodu v katastru nemovitostí. Home Institute je vaším spolehlivým partnerem pro zodpovědnou a racionální koupi bydlení, se kterým budete potom dlouho spokojeni.


Tagy: , ,


 

Můžeš zde zanechat svůj komentář

TOPlist