Práškové lakování od profesionálů

BYDLENÍ Autor:

Potřebujete povrchově upravit ocelové, hliníkové nebo pozinkované plechy, trubky, rámy, kryty, plotové díly a jiné konstrukce? Obraťte se na největší práškovou lakovnu v Evropě firmy Albixon s oficiálními webovými stránkami http://www.praskovalakovna.cz/. Práškovna pracuje s nejmodernějšími technologiemi pro nanášení barevných práškových plastů, výroba je tak vysoce kvalitní a přesná. To lze potvrdit i barevnou stálostí výrobků, které jsou schopny dlouhodobě odolávat různým klimatickým podmínkám bez jakékoli změny.

A jak celý proces probíhá? Před tím, než se zahájí samotné práškové lakování, je třeba předem upravit povrch výrobku. Dojde tedy k chemickému odstranění všech nečistot tak, aby nebránily v nanášení barev. Předúpravu výrobků provádí firma Albixon automaticky, o finální vzhled výrobku se tedy nemusíte bát. Poté dojde k nanesení barvy nebo barev dle požadavků klientů, a to buď pomocí automatického nebo ručního stříkacího boxu a vypalovací pece. V ní lze barevně upravovat i díly s rozměry 9 x 2,4 x 0,6 m (délka x výška x šířka).

Práškové barvy se od sebe liší vhodností použití. Pro interiéry se hodí barvy epoxidové nebo epoxipolyesterové, v exteriéru jsou to pak polyesterové barvy s certifikátem Qualicoat, v povětrnostních podmínkách extrémně odolné polyuretanové barvy a pro lakování automobilů akrylátové barvy. Povrch barvy na výrobku může být lesklý, matný, metalický, strukturální a podobně, výběr tedy záleží na vašich preferencích.

Svěřte tedy své výrobky do rukou odborníků a nechte si je nalakovat v té nejlepší kvalitě. Vzhledem i kvalitou budete jistě nadšeni a dodávka bude navíc rychlá a bezpečná, což se v dnešní uspěchané době cení.


Tagy: , ,


 

Můžeš zde zanechat svůj komentář

TOPlist