Bydlení v Praze dostává nový rozměr

BYDLENÍ Autor:

Bydlení v Praze s sebou přináší celou řadu výhod. Jste neustále v centru dění a všude máte blízko. Mnoho lidí si ale často bydlení v Praze spojuje s mačkáním se v panelovém nebo starém činžovním bytě. To ale již dávno neplatí. Díky novým developerským projektům totiž vznikají na území hlavního města nové zajímavé možnosti bydlení, které překvapují svým moderním vzhledem i luxusem.

Unikátní projekty s kvalitním základem

Mezi hlavní developerské společnosti, které v současné době realizují hned několik zajímavých projektů, patří společnost Sekyra Group Real Estate (SGRE). Jen díky činnosti této společnosti vznikla již celá řada nových staveb, které nabízejí prostory k bydlení i ke komerčnímu využití. Poznáte je jednoduše. Všechny stavby od Sekyra Group se vyznačují precizním zpracováním, které začíná prvotřídní projektovou dokumentací, moderním vzhledem a funkčně řešenými prostory.

Zajímavé byty v atraktivních lokalitách  

Byty Praha vznikají díky činnosti Sekyra Group v mnoha atraktivních lokalitách a mohou nabídnout nové bydlení pro všechny, kdo chtějí bydlet v Praze moderně a v dobré lokalitě. Velký zájem je již teď například o byty Praha 4, které vznikají v rámci projektu Zahrady Opatov. Tento projekt nabídne bytový komplex, se 182 bytovými jednotkami a bude se nacházet v prostoru vymezeném ulicemi Chilská a Hviezdoslavova v docházkové vzdálenosti stanice Opatov. V nabídce budou byty o velikostech 1+kk až po prostorné 4+kk a 5+kk. K bytům budou samozřejmě k dispozici garážová stání pro osobní automobily, sklepní kóje pro byty, kočárkárny i technické místnosti a strojovny. V blízkosti bytů se nachází Hostivařský park s přehradní nádrží nebo Milíčovský háj, které doslova vybízejí ke sportovnímu vyžití i relaxaci. Tento projekt tak nabídne moderní bydlení pro mladé páry, rodiny s dětmi i seniory.

Luxusu není nikdy dost

Společnost Sekyra Group se snaží uspokojit i stále se zvyšující poptávku po luxusním bydlení. Připravila proto speciální nabídku luxusní byty Praha ve dvou nejžádanějších lokalitách – Vinohrady a Modřany, které uspokojí i ty nejnáročnější. Byty na prodej v Praze jsou díky Sekyra Group dostupné pro každého. Pokud o moderním bydlení v Praze sníte i vy, máte nevyšší čas jednat. Nabídku moderních bytů v různých atraktivních lokalitách najdete právě na oficiálních stránkách Sekyra Group. Jednejte včas. Poptávka roste a nové byty rychle mizí. V nabídce jsou například byty v lokalitách Dolní Počernice, Smíchov a mnoho dalších. Dobrá zpráva ale je, že Sekyra Group ve své činnosti nekončí a připravuje i celou řadu dalších projektů. I s těmi se můžete seznámit již nyní, na stránkách developera.


Tagy: ,


 

Můžeš zde zanechat svůj komentář

TOPlist