Moderně navržený zahradní domek vás osloví svou originalitou

ZAHRADA, Zahradní domky Autor:
Moderně navržený zahradní domek vás osloví svou originalitou | Foto: ornategarden.com

Většina zahradních domků, se kterými se běžně setkáváme, je k mání ve standardním designu – ve čtyřhranném provedení s rovnou nebo klasickou špičatou střechou. V široké nabídce však nechybí ani atypicky řešené alternativy, které svým vzhledem dokážou vzbudit patřičnou pozornost. Tak jako třeba luxusní zahradní domek, který vám právě teď ukážeme.

Propracovaná záležitost od opravdových profesionálů

Tvůrcem unikátního zahradního domku, který vás přesvědčí nejen svým pozoruhodným designem, je společnost Ornate Garden, která se specializuje na ruční výrobu zahradních kolekcí, v nichž naleznete širokou škálu moderního nábytku, klasických i rotujících zahradních domků, osvětlení i doplňků pro exteriér. Typickým znakem inovativně orientované návrhářské firmy je smysl pro krásu, styl, nadčasovost i netradiční design, který se s přehledem trefí do vkusu téměř každému. Velký důraz je kladen také na bezchybné řemeslné zpracování. Hlavní roli zde hraje rovněž co nejvyšší kvalita všech produktů, které jsou vyráběny za doprovodu nejmodernějších technologií a přísně vybraných materiálů. Zejména pak zahradní domky jsou navrženy tak, aby odolaly i neustále se měnícímu klimatu, tudíž jsou vhodné k celoročnímu používání.

Moderně navržený zahradní domek vás osloví svou originalitou | Foto: ornategarden.com

Jak celý zahradní domek vlastně vypadá?

Základem oválně navrženého zahradního domku, který si v naší fotogalerii můžete detailně prohlédnout, je rustikální dřevěný interiér, jenž vyniká svou vodotěsnou schopností. V něm naleznete sedadlo a výškově nastavitelný stůl, který lze snížit až do úrovně samotné sedačky, čímž rázem utvoříte pohodlnou pohovku. Samotný zahradní domek, který je schopen rotace, je vyroben z laminátové borovice. Tónovaná skla, která nabízí perfektní panoramatický výhled, jsou plně chráněná proti UV záření. Na nich jsou v horní i dolní části umístěné ochranné žaluzie z nerezové oceli, které lépe odrážejí světlo a tím pomáhají udržovat optimální teplotu v interiéru i během horkých letních dnů. Originální zahradní domek, který je bezpochyby pýchou každé moderní zahrady, však není zrovna nejlevnější záležitostí. Jeho pořízení by vás v přepočtu vyšlo na bezmála 250 000 Kč.

A co vy? Chtěli byste takovýmto zahradním domkem zpestřit vaší zahrádku?

 

Zdroj: ornategarden.com  |  Foto: ornategarden.com


Tagy: , , , ,


 

Můžeš zde zanechat svůj komentář

TOPlist