Nová čtvrť

Praha - východ, STAVEBNÍ POZEMKY Autor:

Předboj u Prahy – lokalita Nová čtvrť

Termín zahájení: ve výstavbě
Termín dokončení: prosinec 2009
Inzerent: CENTRAL GROUP a.s.
   


Lokalita Nová čtvrť se nachází na okraji obce Předboj u Prahy, severně od hranice Prahy 8. Lokalita je ideálním místem pro klidné bydlení s výborným dopravním spojením. Navazuje přímo na novou vilovou zástavbu. V plánu je zde výstavba mateřské školy, základní školy a víceúčelového sportoviště. V blízké době se v lokalitě otevře ordinace lékaře. Veškerá občanská vybavenost se nachází v nedalekých Líbeznicích.

Autem je možné se dostat do centra Prahy zhruba za 20 minut, z Předboje vede také přímá autobusová linka k metru C – Ládví. Jen deset minut od lokality je k dispozici největší nákupní a zábavní zóna v České republice Obchodní centrum Letňany. Nachází se zde obchody, multikino, restaurace, hypermarket, fitness, sportovní centrum, aquacentrum a zimní stadion. V těsné blízkosti lokality je Předbojský rybník.
 

Aktuální ceny: 1.600 – 1.900  Kč/m2
Aktuální výměry parcel: 673 až 991 m2

Termín zahájení: ve výstavbě
Termín dokončení výstavby inženýrských sítí a komunikací: prosinec 2009
Inženýrské sítě: vodovod, kanalizace, elektro

Všechny parcely budou plně zainvestovány. To znamená, že všechny inženýrské sítě (včetně přípojek a pilířů) a komunikace budou vybudovány.
 

Možnost koupě samostatné parcely nebo parcely včetně výstavby rodinného domu 
 
V rámci lokality Nová čtvrť v Předboji u Prahy má každý klient možnost výběru. Zájemce si může koupit samostatně parcelu a rodinný dům na tomto pozemku vybudovat dle svých vlastních představ, nebo si může zvolit parcelu včetně výstavby daného typového rodinného domu přímo od CENTRAL GROUP.

_____________________________________________________

PRODEJCE, DEVELOPER, INVESTOR:

Máte-li dotaz ohledně developerského projektu kontaktujte prodejce zde:

CENTRAL GROUP a.s.


Tagy: , , ,


 

TOPlist