Jak se staví sen: Designeři Kamila a František

JAK SE STAVÍ SEN, Řada 14, SPECIÁLY Autor: 2 komentářů
Designeři: Kamila Douděrová a František Kobližka | Foto: FTV Prima

Designeři 14. řady seriálu o bydlení Jak se staví sen, Ing. arch. Kamila Douděrová a Ing. Fratišek Kobližka.

Ing. arch. Kamila Douděrová

Kamila je absolventkou Fakulty architektury na pražském ČVUT, zkušenosti získala také během stáže ve Francii na École d´architecture de Nantes. U svých návrhů se snaží spojit funkčnost, nápadité barvy, a hlavně naslouchá požadavkům klientů. Miluje kubismus, obdivuje gotiku. Od roku 2010 má vlastní architektonické studio Kamidesign.

Ing. František Kobližka

Charismatický František absolvoval Vysokou školu pozemního stavitelství a architektury. V nitru se necítí být ani architektem, ani designérem, ale vlastně poradcem, psychologem, obchodníkem, návrhářem, rétorem, průvodcem i dělníkem. Františkovým krédem je spokojenost zákazníka. Jeho specializací posledních let jsou interiéry koupelen.


Tagy: ,


 

2 Komentářů

  1. Dobrý den páni architekti Kamila a František,
    mám prosbu,jak zařídit byt 18mčtverečních, aby na mě nepůsobil depresivně, tím, že mám v bytě každý kus nábytku v jiné barvě a jiné výšce.Jsem velice ráda obci, která mi byt poskytla. bývalý přítel mě vyhodil a bydlela jsem 2měsíce v bývalém prasečím chlívě. odvezli mě do nemocnice a lékařka mi pomohla abych dožila svůj život důstojně. Prosím o radu . Na pc mi nejde dát video bytu, mohu Vám ho poslat mobilem. Moc bych Vám byla vděčná. Vaše 67letá fanynka Iva Mašková, Středokluky , Starý vrch 68 Děkuji

  2. Dobrý den,je možné si objednat architekty Kamilu a Františka soukromě?Děkuji za odpověď

Můžeš zde zanechat svůj komentář

TOPlist