Západní Město

Hlavní město PRAHA, NOVÉ BYTY A DOMY, Praha 5 Autor:

Praha 5 – Stodůlky – Ulice Jeremiášova

Datum zahájení prodeje: jaro 2008
Datum dokončení výstavby: 2012
Datum nastěhování: 2012
Inzerent: FINEP CZ a.s.

Vítejte v Západním Městě

Představte si území, na které by se vešlo například 20 Strahovských stadionů nebo 28 Václavských náměstí. Ačkoliv to v tuto chvíli zní spíše jako pohádka, v několika příštích letech přivítá západní část Prahy zcela novou městkou čtvrť, která se bude rozkládat na území o rozloze 1 150 000 m2.

Západní Město bude disponovat nejen strategickým umístěním v podobě vlastního vstupu do metra, ale především kompletní občanskou vybaveností a také jedním z nejčistějších ovzduší v Praze.

Představte si městskou čtvrť plnou zeleně a krásné architektury. Čtvrť, která se stane skutečným domovem pro více než 10 tisíc nových obyvatel. To vše a mnohem více pro vás v příštích letech postaví přední developerská skupina FINEP v rámci unikátního projektu Západní Město.

I. fáze projektu

První fáze projektu Západní Město disponuje územím o rozloze 14 hektarů. V rámci samostatných architektonicky odlišných a originálních projektů vznikne již v první fázi výstavby nové centrální náměstí, rozlehlý park, celá řada obchodů a služeb, ale také špičkové administrativní centrum City West. Zajímá vás více? Seznamte se s jednotlivými částmi:

Západní Město bude charakterizovat 20 odlišných částí (městských čtvrtí), pojmenovaných po světových metropolích, na jejichž konceptech se podílí tým více než 30 architektů. V současné době je vyprojektována Britská čtvrť. Dále se počítá například se Švédskou, Norskou a Německou. Jednotlivé čtvrti budou odlišné nejen architektonicky, ale i obsahově, neboť každá bude plnit jinou prostorovou funkci. Vzájemně budou propojeny městskými prostory ulic, náměstí a parků.

Život v Západním Městě

V rámci projektu bude vysázeno několik desítek tisíc metrů čtverečních zeleně, tisíce dřevin a vzrostlých stromů. Vznikne zde spousta krásných odpočinkových zón a parků, vhodných nejen k relaxaci, ale také ke sportovním aktivitám v podobě nejrůznějších sportovních hřišť pro malé i velké.

Integrujícím místem plnícím funkci zábavy, služeb a občanské vybavenosti obecně je v každém ideálním městě náměstí. Proto i v tomto novém městě vznikne zelení lemované centrální náměstí, které bude přirozeně navazovat na nový centrální park. Centrální náměstí bude plné kaváren, restaurací, obchodů a spousty dalších míst ideálních nejen pro setkání s přáteli a rodinou, ale také například s obchodními partnery.
Centrální park navazující na náměstí pak poskytne novým obyvatelům, kromě nejrůznějších hřišť a desítek laviček, několik moderních sportovních hřišť.

_____________________________________________________

PRODEJCE, DEVELOPER, INVESTOR:

Máte-li dotaz ohledně developerského projektu kontaktujte prodejce zde:

FINEP CZ a.s.


Tagy: ,


 

Můžeš zde zanechat svůj komentář

TOPlist