Nové Letňany

Hlavní město PRAHA, NOVÉ BYTY A DOMY, Praha 9 Autor:

Praha 9 – Ulice Veselská, Beranových

Datum zahájení prodeje: Leden 2008
Datum dokončení výstavby: Srpen 2011
Datum nastěhování: Srpen 2011
Inzerent: CENTRAL GROUP a.s.
  


Nové Letňany jsou velmi moderní bytový komplex blízko stanice metra a největšího obchodně-zábavního centra v České republice. Součástí obytného komplexu bude rozsáhlý centrální park s dětským hřištěm. Obchodní centrum Letňany poskytuje dostatek prostoru k nákupům a zábavě. Obchodní zóna nabízí kromě multikina a restaurací také fitness, sportovní centrum, aquacentrum a zimní stadion.

V těsné blízkosti nově vznikající lokality se nachází autobusová zastávka. Několik autobusových linek zajišťuje dostupnost ke stanici metra C – Letňany do pěti minut. Cesta autem do centra Prahy trvá přibližně 15 minut. V Letňanech se nachází veškerá občanská vybavenost. V místě je mateřská, základní i střední škola, pošta, zdravotnická zařízení a veletržní areál. Nově vzniká v blízkosti lokality rozsáhlý mnohahektarový Lesopark Letňany se stezkami pro pěší, cyklisty, bruslaře i běžkaře.

Aktuální ceny: od 37.700 do 46.500 Kč/m2 vnitřní podlahové plochy
Ceny jsou ALL INCLUSIVE a zahrnují DPH, velmi vysoký standard provedení KOMFORT, pokročilou bezpečnost i rozšířené pojištění.

Nejlevnější byt: 1.692.296 Kč vč. DPH (1+kk, 30.4 m2, úložný sklep, terasa)

Nejdražší byt: 5.016.201 Kč vč. DPH (4+kk, 97.9 m2, parkovací stání, úložný sklep, balkon)

Aktuální počet volných bytů: 96
Aktuální dispozice bytů: 1+kk až 4+kk

Počet bytů celkem: 136
dům C – 136 bytů

Termín zahájení: podzim 2009
Termín dokončení:
bytový dům C – srpen 2011

NADSTANDARDNÍ SPRÁVCOVSKÉ SLUŽBY

Po dokončení bytových domů bude jejich běžnou správu vždy vykonávat specializovaná správcovská firma, kterou si volně vybere společenství vlastníků bytových jednotek. Kromě této běžné správy bude CENTRAL GROUP zajišťovat pro uživatele bytů další bezplatné nadstandardní služby. Tyto služby budou zajišťovány prostřednictvím správce, který bude sídlit ve vyčleněném správcovském bytě přímo v jednom z bytových domů v lokalitě.

Správce bude poskytovat tyto bezplatné nadstandardní služby:

  • objednávání potřebných úklidových, údržbových a řemeslných prací ve společných prostorách bytového domu a v jeho okolí u vybrané správní firmy a kontrola kvality a včasnosti provádění těchto služeb
  • zajišťování neodkladných drobných oprav a neodkladného úklidu ve společných prostorách bytového domu a v jeho okolí

Tyto nadstandardní služby budou po určenou dobu po dokončení bytových domů poskytovány uživatelům bytů zcela zdarma. Po uplynutí tohoto období se budou moci vlastníci bytů společně rozhodnout, zda hodlají dále využívat nadstandardních služeb správce za pravidelný měsíční poplatek, který pokryje náklady na jeho činnost, či zda působení tohoto správce v lokalitě ukončí.

Mimo výše uvedených nadstandardních služeb si budou moci uživatelé bytů u správce objednat za dohodnutý poplatek a v dohodnutém čase také tyto speciální služby:

  • pomoc při stěhování
  • drobné řemeslné práce v bytě
  • úklid bytu
  • praní a žehlení
  • zajišťování nákupů
  • hlídání dětí
  • zaopatření domácích zvířat
  • zalévání květin v době nepřítomnosti apod.

_____________________________________________________

PRODEJCE, DEVELOPER, INVESTOR:

Máte-li dotaz ohledně developerského projektu kontaktujte prodejce zde:

CENTRAL GROUP a.s.


Tagy: ,


 

TOPlist