Rezidenční čtvrť Na Hvězdárně – byty a RD

Hlavní město PRAHA, NOVÉ BYTY A DOMY, Praha 5 Autor:

Praha 5 – Velká Chuchle – Ulice Na Hvězdárně

Datum zahájení prodeje: zahájen
Datum dokončení výstavby: I.etapa – podzim 2009
Datum nastěhování: I.etapa – 2009
Inzerent: FINEP CZ a.s.

 

 

Lokalita

Exkluzivní rezidenční projekt Na Hvězdárně najdete v atraktivní lokalitě svažující se louky nad současnou Velkou Chuchlí. Představuje kvalitní moderní bydlení v krásném prostředí těsně spjatém s přírodou a nabízí jedinečný výhled na Prahu, vltavskou mostní kaskádu a zalesněné svahy.

Útulné prostředí lokality bude skvělou příležitostí zejména pro rodiny s dětmi, které hledají praktický domov na úrovni, ale naleznou jej zde i ti, kteří ocení klidné místo pro bydlení jako kontrast s rušným prostředím velkoměsta, kde pracují. Blízké okolí areálu obestupují široké louky a ze západní části pozemku jsou vidět brdské lesy. Chuchle a její okolí je přímo stvořeno pro aktivní a pasivní odpočinek procházkami v blízkém lese, vyjížďkami na kole do okolní přírody, podívanou na koňské dostihy blízkého Chuchelského závodiště, které je přímo pod kopcem rezidenční čtvrti.

Dopravní spojení

Do Velké Chuchle se snadno dostanete:

 • autem z ulice Strakonická, směrem z centra, odbočíte do ulice Dostihová a za železničním přejezdem první ulici vlevo do ulice Na Hvězdárně
 • vlakem ze Smíchovského nádraží do zastávky Praha Velká Chuchle jste za pohých 5 minut
 • MHD č. 129,172,204,241,243,244,255,318,360 ze Smíchovského nádraží (metro trasa B) na zastávku Dostihová za 8 minut, č. 172 do zastávky Velká Chuchle za 11 minut

Pro zlepšení dopravní obslužnosti Rezidenční čtvrti Na Hvězdárně je obcí plánováno zavedení nové autobusové linky, popř. prodloužení linky stávající, která v současné době končí na Náměstí Omladiny. Z tohoto důvodu dojde k rekonstrukci celé ulice Na Hvězdárně a s tím související rozšíření komunikace v úseku serpentiny. Rekonstrukcí projdou i stezky pro pěší.

Rezidenční čtvrť

Celý projekt je navržen tak, aby všechny objekty přirozeně zapadaly do místní lokality a nenarušily její dosavadní ráz, ale přitom vytvořily bydlení pro člověka s potřebami a vkusem 21. století.

Citlivým členěním jednotlivých domů v areálu vzniknou klidné vnitrobloky vyplněné dostatkem udržované zeleně a vzrostlých stromů, doplněné o prostory pro dětské hry či odpočinek na lavičkách. V centru areálu, jehož zelenou dominantu budou tvořit stromy, vznikne náměstíčko s charakterem selského dvora s nabídkou různých služeb, obchodů a restaurací.

Nově vzniklá zeleň podpoří urbanistické řešení vycházející z vnitřního kontextu okolní krajiny.

Nabídneme vám komfortní klidné bydlení ve viladomech, bytových domech nebo švýcarském domě s různorodou skladbou bytů a s širokým výběrem od malých studií až po mezonetové stometrové byty, od 1+kk až po 4+kk. Pokud se rozhodnete pro bydlení v rodinných domech, budete mít možnost si vybrat mezi samostatnými vilami, dvojdomy, trojdomy a řadovými domy se zahradami o různých velikostech a dispozičních řešeních 4+kk a 5+kk.

V areálu jsme mysleli i na nejmenší obyvatele, a proto vzniknou podél lesa na jižní cestě dětská hřiště a zelené parkové plochy.

Náměstí

V samém středu rezidenční čtvrti Na Hvězdárně vznikne ve II. etapě projektu malé náměstí, které vymezí čtyři bytové domy o třech až čtyřech nadzemních podlažích.

V přízemí těchto domů budou připraveny prostory pro obchody a služby. Pro milovníky sportu zde vznikne sportovní centrum s dětským bazénem, kde si můžete zacvičit, zahrát squash nebo bowling s přáteli.

Na náměstíčku bude možné zajít do restaurace, pizzerie, čajovny nebo cukrárny s posezením na zahrádkách, vedle kterých se nacházejí hřiště pro nejmenší. Nabízejí se zde i obchody a služby jako lékárna, pekárna, prodejna potravin – večerka, kadeřník, trafika nebo videopůjčovna.

Atmosféru náměstí dokreslí všudypřítomné lípy, platany, vodní jezírko a také prostor pro francouzskou hru petanque.

Rezidenční čtvrť Na Hvězdárně

 • Exkluzivní projekt představující moderní bydlení
 • Jedinečná lokalita v Praze 5 na kopci nad Velkou Chuchlí
 • Místo s nádhernými výhledy na Prahu, vltavskou mostní kaskádu a zalesněné svahy
 • Klidné bydlení v těsném kontaktu s přírodou
 • Originální architektura spojená s individuální kvalitou
 • Bytové domy, viladomy, švýcarský dům
 • Rodinné domy, řadové domy, dvojdomy, trojdomy a vily
 • Různorodá skladba 43 rodinných domů a 117 bytů v I. etapě
 • Zeleň na více než padesáti procentech plochy celého pozemku
 • Při podpisu smlouvy 15% z kupní ceny dle splátkového kalendáře
 • Kompletní servis při zajišťování hypotečního úvěru

 

_____________________________________________________

PRODEJCE, DEVELOPER, INVESTOR:

Máte-li dotaz ohledně developerského projektu kontaktujte prodejce zde:

FINEP CZ a.s.


Tagy: ,


 

TOPlist