Nad Údolím

Hlavní město PRAHA, NOVÉ BYTY A DOMY, Praha 5 Autor:

Praha 5 – Řeporyje -Ulice Jáchymovská

Datum zahájení prodeje: Srpen 2007
Datum dokončení výstavby: Srpen 2009
Datum nastěhování: 2009

  


V lokalitě Nad Údolím vyroste téměř 180 bytů v pěti bytových domech s moderní architekturou. Většina bytů bude mít díky svému umístění krásný jižní výhled do krajiny. V blízkosti lokality se nachází chráněná krajinná oblast Prokopské a Dalejské údolí. Výhodou lokality je i její výborná dopravní dostupnost, od stanice metra B – Luka je vzdálena jen asi 800 metrů. Cesta autem do centra Prahy trvá přibližně 20 minut. V místě jsou základní školy a obchody. Pro sportovní vyžití je v blízkosti lokality několik sportovních areálů, plavecký a zimní stadion.

Nespornou výhodou je také blízké nákupní středisko AVION shopping park, nákupní centrum Metropole Zličín nebo Galerie Butovice s obchody, službami, restauracemi a multikinem. Odpočinek a relaxaci nabízí nedaleký rozsáhlý Centrální park s rybníky, místem pro děti a minigolfem.

Aktuální ceny: od 48.400 do 72.400 Kč/m2 vnitřní podlahové plochy
Ceny jsou ALL INCLUSIVE a zahrnují DPH, velmi vysoký standard provedení KOMFORT, pokročilou bezpečnost i rozšířené pojištění.

Nejlevnější byt: 2.066.534 Kč vč. DPH (1+kk (A), 29 m2, parkovací stání)

Nejdražší byt: 5.626.405 Kč vč. DPH (3+kk, 80.5 m2, dvě parkovací stání, úložný sklep, balkon)

Aktuální počet volných bytů: 42
Aktuální dispozice bytů: 1+kk až 3+kk

Počet bytů celkem: 176
dům B – 31 bytů
dům C – 42 bytů
dům D – 52 bytů
dům E – 16 bytů
dům F – 35 bytů

Termín zahájení: ve výstavbě
Termín dokončení:
bytový dům B, C, D, E, F – srpen 2009

NADSTANDARDNÍ SPRÁVCOVSKÉ SLUŽBY

Po dokončení bytových domů bude jejich běžnou správu vždy vykonávat specializovaná správcovská firma, kterou si volně vybere společenství vlastníků bytových jednotek. Kromě této běžné správy bude CENTRAL GROUP zajišťovat pro uživatele bytů další bezplatné nadstandardní služby. Tyto služby budou zajišťovány prostřednictvím správce, který bude sídlit ve vyčleněném správcovském bytě přímo v jednom z bytových domů v lokalitě.

Správce bude poskytovat tyto bezplatné nadstandardní služby:

  • objednávání potřebných úklidových, údržbových a řemeslných prací ve společných prostorách bytového domu a v jeho okolí u vybrané správní firmy a kontrola kvality a včasnosti provádění těchto služeb
  • zajišťování neodkladných drobných oprav a neodkladného úklidu ve společných prostorách bytového domu a v jeho okolí

Tyto nadstandardní služby budou po určenou dobu po dokončení bytových domů poskytovány uživatelům bytů zcela zdarma. Po uplynutí tohoto období se budou moci vlastníci bytů společně rozhodnout, zda hodlají dále využívat nadstandardních služeb správce za pravidelný měsíční poplatek, který pokryje náklady na jeho činnost, či zda působení tohoto správce v lokalitě ukončí.

Mimo výše uvedených nadstandardních služeb si budou moci uživatelé bytů u správce objednat za dohodnutý poplatek a v dohodnutém čase také tyto speciální služby:

  • pomoc při stěhování
  • drobné řemeslné práce v bytě
  • úklid bytu
  • praní a žehlení
  • zajišťování nákupů
  • hlídání dětí
  • zaopatření domácích zvířat
  • zalévání květin v době nepřítomnosti apod.

_____________________________________________________

PRODEJCE, DEVELOPER, INVESTOR:

Máte-li dotaz ohledně developerského projektu kontaktujte prodejce zde:

CENTRAL GROUP a.s.


Tagy: ,


 

Můžeš zde zanechat svůj komentář

TOPlist