Britská čtvrť

Hlavní město PRAHA, NOVÉ BYTY A DOMY, Praha 5 Autor:

Praha 5 – Stodůlky – Ulice Jeremiášova

Datum zahájení prodeje: jaro 2008
Datum dokončení výstavby: 2012
Datum nastěhování: 2012
Inzerent: FINEP CZ a.s.

 

 

Je první rezidenční projekt, vznikající v rámci nové městské pražské čtvrti – Západní Město.

V rámci projektu vznikne 298 atraktivních bytů nejrůznějších dispozic a velikostí, z nichž každý bude skutečným unikátem. Projekt tvoří tři bytové domy, které nabídnou všechny kategorie bytů od malometrážních 1+kk o rozloze 31m2, až po velkoryse řešené 4+kk o výměře 110m2. Všechny byty budou mít terasu, balkon nebo předzahrádku. Ve vyšších patrech se budou nacházet luxusní byty s  ustupujícími terasami o rozloze větší než 100m2.  Průměrná velikost balkonů a lodžií je cca 9m2.

Architektura projektu

Architektonicky je projekt řešen s maximálním důrazem na soulad estetiky a funkčnosti reagující na moderní trendy bydlení. Barevně, hmotově i materiálově bohatě členěné fasády v sobě ukrývají pestrou skladbu bytů. Chodníky budou pokryty zámkovou dlažbou v teplých barevných odstínech. Architektura celé stavby dodržuje oblíbený trend kaskádovitě ustupujících vyšších pater, které svým obyvatelům umožní neopakovatelný komfort v podobě příjemného posezení s výhledem do okolní krajiny. Fasády domů budou v převážné míře řešeny omítkami a to v barvách šedé, bílé a oranžové. Doplněny budou obklady z keramických pásků, v barvě tmavě šedé. Na ustupujících patrech u fasád přiléhajících teras bude místy použit obklad v podobě dřeva.

Zeleň a parkové úpravy

Ve vnitrobloku vznikne příjemná klidová zóna plná zeleně, stromů a laviček. Nejmenší  obyvatele jistě potěší krásné dětské hřiště se skluzavkou. Hřiště bude kruhového tvaru a bude obehnané stříhaným živým plotem ze zimostrázu, který bude udržován ve výšce 1,2 m.

V parku ve vnitrobloku vzniknou atraktivní vodní prvky v podobě jezírka s originálním dřevěným molem. Nápadem předních architektů je také fontána (umělý vodní gejzír) tryskající z kamenného fundamentu. Celý vnitroblok bude díky vlastnímu parku evokovat dojem klidu a odpočinku a svým novým obyvatelů poskytne velmi příjemnou atmosféru. Nedílnou součástí Britské čtvrti bude také soukromá zeleň v podobě předzahrádek bytů, které budou od parkové plochy opticky odděleny výsadbou stále-zeleného stříhaného živého plotu. Plot bude udržován pravidelným řezem v jednotné výšce 1,5 m. Kompoziční a prostorové  řešení jednotlivých předzahrádek bude ponecháno již na fantazii nových obyvatel.

Bezpečí a pohodlí

Všechny vchody do objektů budou chráněny elektronickým vrátným. Vstup do domu bude zajištěn digitálními kartami, novým obyvatelům tímto odpadne nutnost zamykání.

Parkování

V projektu bude řešeno podzemními garážovými stáními, přičemž vjezd do nich bude ovládán čipovou kartou. Z garáží, které budou dvojúrovňové, bude možno vyjet moderním tichým výtahem přímo k bytu. Vstup do celého projektu bude bezbariérový.

Dopravní dostupnost

Stodůlky disponují velmi dobrou dopravní dostupností nejen do centra Prahy, ale také na celý pražský okruh a společně s ním na všechny hlavní městské výpadovky. Cesta metrem do centra Prahy trvá 15 minut, přičemž stanice metra „Stodůlky“ je vzdálená pouhých 5 minut chůze od projektu Britská čtvrť. Podél východní hranice projektu, na ulici Jeremiášova, se nachází autobusová zastávka. Další autobusová zastávka vznikne do několika let podél severní strany projektu. Samotná Britská čtvrť se nachází pouhých 5 minut chůze od nového vstupu do metra trasy B (Stodůlky), jehož otevření je naplánováno společně s dokončením projektu. Mapu dopravní dostupnosti najdete ZDE

Toužíte po moderním rezidenčním bydlení se skutečně unikátní architekturou a originálním designem, v klidné lokalitě obklopené zelení se zázemím nově vznikající pražské čtvrti?
To vše Vám nabízí Britská čtvrť – první rezidenční projekt Západního Města.

Atraktivní lokalita

  • Atraktivní lokalita 5 minut chůze od stanice metra trasy “B” Stodůlky
  • Bohatá občanská vybavenost, služby, zdravotnická zařízení, hřiště a sportoviště v okolí
  • Každý byt má vlastní terasu, lodžii nebo balkon
  • 298 atraktivních bytů nejrůznějších dispozic a velikostí od 1+kk do 4+kk
  • Luxusní sanitární keramika, vyšší standardy vybavení kladou důraz na pohodlí a bezpečnost rezidentů
  • Prodejní ceny od 44 000 Kč/m2 (bez DPH)
  • Podzemní parkování chráněné kamerovým systémem
  • Garance pevné ceny: 20% záloha + 80% doplatek kupní ceny bez navýšení
  • Hypoteční úvěr zajištěn

_____________________________________________________

Chcete vědět víc o Západním Městě ?

 
 
_____________________________________________________

PRODEJCE, DEVELOPER, INVESTOR:

Máte-li dotaz ohledně developerského projektu kontaktujte prodejce zde:

FINEP CZ a.s.


Tagy: ,


 

TOPlist