Central Park Praha

Hlavní město PRAHA, NOVÉ BYTY A DOMY, Praha 3 Autor:

Praha 3 – Ulice U Stadionu, Pitterova a Malešická

Datum zahájení prodeje: Březen 2006
Datum dokončení výstavby: Srpen 2008
Datum nastěhování: Září 2008
Inzerent: Central Park Praha s.r.o. 

 

O PROJEKTU

Společnost CP Praha se spojila s úspěšným ateliérem A69 Architects, aby společně vytvořili nejvelkorysejší bytový projekt současnosti.

Promyšlená koncepce čtvrti kombinuje bydlení v terasových a věžových domech, umístěných ve svahu a poskládaných kolem nového centrálního parku tak, aby vytvořily bezpečný areál. Největší důraz se klade na zachování soukromí obyvatel a individualitu každé bytové jednotky. Projekt zahrnuje plavecký bazén, sportovní a wellness klub i vlastní rezidenční park.

Rezidence Central Park Praha spojuje výhody života ve městě s klidem vlastního parku a pohodlím, které očekáváte od exklusivní komunity. Náš sportovní a relaxační areál, 2.5 hektaru rezidenčního parku, spojené s dalšími 10 hektary parku Parukářka, poskytuje soukromí, služby a nerušenost života za městem … a to jen 5 minut od centra.

Bezprecedentní služby vycházejí vstříc kosmopolitní klientele: od údržby bytu po mytí vozu, donášku jídla i léků, programy pro děti, venčení domácích mazlíčků, překladatelské služby, až po asistenci při jednání s místními úřady.

 

_____________________________________________________

PRODEJCE, DEVELOPER, INVESTOR:

Máte-li dotaz ohledně developerského projektu kontaktujte prodejce zde:

Central Park Praha, s.r.o.


Tagy: , ,


 

TOPlist