Residence Františkánská zahrada

Hlavní město PRAHA, NOVÉ BYTY A DOMY, Praha 1 Autor:

Praha 1 – Vodičkova ulice

Datum zahájení prodeje: Červen 2005
Datum dokončení výstavby: Říjen 2006
Datum nastěhování: Leden 2007
Inzerent: Realitní společnost České spořitelny, a.s.


Residence Františkánská zahrada je luxusním bydlením vznikajícím přímo v místě v centru Prahy u Václavského náměstí ve Vodičkově ul. Jedná se o vyjímečné místo, pro vyjímečný životní styl.

Vodičkova ulice je místem, kde nalezneme mnoho historických staveb i architektonických skvostů. Jedním z nich je i Residence Františkánská zahrada. Z tohoto domu budou mít jeho obyvatelé nejen úchvatný výhled na Hradčany, ale i do klidného zákoutí skryté pražské zelené oázy, barokní Františkánské zahrady. Františkánská zahrada je zároveň pojítkem mezi Václavským náměstím, Vodičkovou ulicí, Jungmannovým náměstím a Palackého ulicí.

Co činí tento projekt v centru Prahy ještě více unikátním?

Možnost parkování přímo v objektu. Na třech podzemních podlažích se nachází celkem 96 parkovacích míst. Garáže nejsou určeny pro parkování veřejnosti. Vjezd do garáží je zajištěn z ulice Palackého jednosměrnou rampou, na které bude provoz zajišťován automatickou světelnou signalizací pro zajištění maximálního pohodlí provozu větších osobních vozidel.

Popis lokality

Projekt Residence Františkánská zahrada naleznete ve Vodičkově ulici, která protíná Václavské náměstí – hlavní tepnu města, místo kulturního i obchodního života. Nyní se díky unikátnímu developerskému projektu Residence Františkánská zahrada stává i místem pro kvalitní a atraktivní bydlení.

Místem, kde je vše na dosah ruky, aniž byste slevili ze svých nejvyšších nároků na kvalitní a klidné bydlení. Místem k životu, které znamená výjimečnost a životní styl požívající zvláštních výhod. Z Residence Františkánská zahrada máte vše na dosah ruky a jste vždy v centru dění. Vykročíte-li ze svého nového domova, z místa plného klidu a luxusu, stanete okamžitě v samém srdci Prahy, tepající dynamickým a inspirujícím životem.

_____________________________________________________

PRODEJCE, DEVELOPER, INVESTOR:

Máte-li dotaz ohledně developerského projektu kontaktujte prodejce zde:

Realitní společnost České spořitelny, a.s.

 


Tagy: , ,


 

TOPlist