Výhledy Jílové

NOVÉ BYTY A DOMY, Praha - západ, Středočeský kraj Autor:

Středočeský kraj – Jílové u Prahy

Datum zahájení prodeje: Duben 2010
Datum dokončení výstavby: Prosinec 2010
Datum nastěhování: Do konce roku  2010
Inzerent:  DIREKT REAL s.r.o.

Projekt nízkoenergetických dřevostaveb v Jílovém u Prahy, oceněný Státním fondem životního prostředí.

Popis lokality

Jílové u Prahy je město vzdálené 18 km od Prahy směrem na jih, je v ideální vzdálenosti od budované dálnice do jižních Čech. Má veškerou potřebnou infrastrukturu pro spokojené bydlení – supermarket, lékař, pošta, mateřská škola, základní škola. Naše výstavba navazuje na současnou zástavbu města. Projekt je architektonicky jednotný a navržený vzhledem k lokalitě. Jedinečnost těchto pozemků zaručuje nezastavitelný výhled na panorama města i okolní krajinu. Součástí projektu je řešení příjezdových komunikací a ozelenění okolí.

Příjemné bydlení na svahu kopce Pepř podporuje krásné okolí projektu i samotné město, které se stalo od roku 1992 městskou památkovou zónou. Historie tohoto města sahá až do doby 14. století. Mezi nejstarší stavby patří radnice a kostel. Město Jílové bylo po dlouhou dobu městem hornickým, těžilo se zde zlato. Poslední těžba byla skončena v 60. letech 20. století.

Naše cíle

Naším krédem je stavět ekonomicky, ekologicky, zdravě a v neposlední řadě i rychle a efektivně – stavět to, co má smysl. Takové zadání dostal hned v počátku architekt a odráží se na celkovém pojetí, vzhledu a rozmístění domů.

Architektura celku

24 rodinných domů bylo osazeno do terénu tak, aby byly splněny limity povolené územním plánem. Domy samotné nabízejí několik variant přizpůsobených tvaru pozemku, oslunění jednotlivých místností i diskrétní zóny sousedů. Mají buď garáž nebo parkovací stání pro dvě auta na pozemku. Vznikly tak jedinečné varianty, které mají své místo v tomto projektu.
Tvarově a barevně splňují domy rysy moderní architektury. Zejména pultová střecha a bílý nebo světlý odstín fasády v kombinaci s dřevěným obkladem.

Domy jsou o dvou nadzemních podlažích. V 1.NP je z větší části obytná zóna, celé 2.NP je zóna klidová – čtyři ložnice a prostorná koupelna. Nechybí zde možnost dispozičních úprav 2.NP do různých kombinací šaten a koupelen. Velikostmi jsme na úrovni 5+kk od 123 m2 až 6+kk do 161 m2. Cena domu 123 m2 s pozemkem 500 m2 je od 4 800 000 Kč s DPH.
 
_____________________________________________________

PRODEJCE, DEVELOPER, INVESTOR:

Máte-li dotaz ohledně developerského projektu kontaktujte prodejce zde:

DIREKT REAL s.r.o.


Tagy: , ,


 

TOPlist