Panorama Kyje

Hlavní město PRAHA, NOVÉ BYTY A DOMY, Praha 9 Autor:

PROJEKT UKONČEN – VYPRODÁNO

Praha 9 – Kyje – Ulice Budovatelská
Inzerent:  EKOSPOL, a.s.  

 

 


 

SLEVY až 750.000 Kč z prodejní ceny u všech bytů! Nejlevnější byty 3+kk na metru v Praze!

“PROHLÍDKA VOLNÝCH BYTŮ” – dohodnětě si prohlídku Vámi vybraného bytu s naším makléřem telefonicky na 233 372 021. Přizpůsobíme se Vašim časovým možnostem.

Atraktivní bydlení s nádherným výhledem do okolní krajiny, v sousedství nové moderní bytové domy a vily, maximální pohoda bydlení a možnost relaxace Vás nadchne doslova na každém kroku (dostatek zeleně a prostor pro aktivní trávení volného času dětí a dospělých, v širším dosahu Hloubětinský park, Kyjský rybník nebo Bažantnice obklopena půvabnými zahrádkářskými osadami), jen stěží najdete něco, co by chybělo komfortu moderního bydlení v dokonalé symbióze s přírodou, stanice metra „B“ Rajská zahrada (v pěším dosahu cca 10 min), vyhlášené nákupní a zábavní „Centrum Černý Most“ s množstvím dalších hypermarketů a obchodních center (vzdálené cca 5 min autem nebo 1 stanici metrem, výborné napojení autem do centra a na městský okruh.

Popis lokality

Chcete mít z oken bytu výhled do krásné krajiny a pěšky si dojít na metro? Chcete mít bohaté nákupní možnosti doslova za rohem a zároveň žít obklopeni klidem? V docházkové vzdálenosti od stanice metra „B“ Rajská zahrada, na prosluněných svazích stoupajících z pražské kotliny, se nachází jedna z posledních nezastavěných lokalit dýchajících přírodou a oplývajících nádherným jižním výhledem.

Popis etap projektu

Bytový areálu „Panorama Kyje“ je dokonalým příkladem moderní architektury se všemi předpoklady pro nadčasové a atraktivní bydlení. Bude tvořen 6 obytnými 3 až 4 patrovými domy s 221 byty (1+KK až 4+KK, 32,7 – 90,3 m2). Vítaným doplňkem stavby jsou i v posledních letech tolik žádané střešní terasy, které vznikly díky ustoupení jednoho až dvou vrchních pater. Dostatek zeleně mezi domy a v jejich bezprostředním okolí sloužící k procházkám a odpočinku bude příjemným společníkem zejména v jarních a letních měsících. Z jednotlivých domů bude nádherný výhled do okolí.

Velká část bytů v 1. NP má navrženy i velmi vyhledávané předzahrádky. V suterénech objektů se nachází 133 podzemních garážových stání, ale i další prostory doplňující vybavenost domů (sklípky u většiny bytů v ceně 70.000,- Kč zdarma, technické zázemí apod.). Pro parkování obyvatel bytového areálu a návštěv bude sloužit též 88 venkovních stání.
 
_____________________________________________________

PRODEJCE, DEVELOPER, INVESTOR:

Máte-li dotaz ohledně developerského projektu kontaktujte prodejce zde:

EKOSPOL a.s.


Tagy: ,


 

TOPlist