Panorama Kyje II

Hlavní město PRAHA, NOVÉ BYTY A DOMY, Praha 9 Autor:

Praha 9 – Kyje – Ulice Budovatelská

Datum zahájení prodeje: Leden 2010
Datum dokončení výstavby: podzim 2013
Datum nastěhování: podzim 2013
Inzerent: EKOSPOL, a.s.


NOVINKA! Byty od 1,4 mil. Kč!

“ZÁRUKA NEJNIŽŠÍ CENY! Nenajdete levnější nový byt v Praze! Pokud přece jen ano, cenu dorovnáme a poskytneme Vám další slevu 50.000 Kč.

Proč si koupit byt v této lokalitě?

Chcete mít z oken bytu výhled do krásné krajiny a pěšky si dojít na metro? Chcete mít bohaté nákupní možnosti doslova za rohem a zároveň žít obklopeni klidem?
Jen pár minut chůze od stanice metra „B“ Rajská zahrada, na prosluněných svazích stoupajících z pražské kotliny, se nachází jedna z posledních nezastavěných lokalit dýchajících přírodou a oplývajících nádherným jižním výhledem na panorama Prahy.

 • atraktivní bydlení s nádherným výhledem do okolní krajiny, v sousedství nové moderní bytové domy a vily
 • pokračování velmi úspěšného projektu Panorama Kyje, který byl z 90 % vyprodaný ještě před dokončením
 • krásná příroda přímo za okny – okolí projektu překypuje zelení jako stvořenou pro aktivní trávení volného času. V bezprostředním okolí se nacházejí malebné zahrádkářské kolonie, v docházkové vzdálenosti pak najdeme Hloubětínský park, Kyjský rybník či Bažantnici.
 • bohatá občanská vybavenost – oblíbené nákupní a zábavní Centrum Černý Most s množstvím dalších hypermarketů a obchodů vzdálené pouhých 5 minut autem nebo 1 stanici metrem
 • skvělá dopravní dostupnost:
  – 10 minut pěšky na metro “B” Rajská zahrada
  – 5 minut autem na Pražský okruh
  – 15 minut metrem do centra Prahy
 • celkem 90 bytů ve dvou moderních čtyřpodlažních viladomech s atraktivní a funkční architekturou, s dostatkem podzemních darážových i venkovních parkovacích stání
 • velký výběr dispozic od 1+kk až po 4+kk (30,2 – 85,7 m2) s žádanými předzahrádkami a balkony nebo terasami u každého bytu
 • úspora nákladů na vytápění – díky velmi kvalitní tepelné izolaci obvodových stěn ušetříte ročně až 20 % nákladů na vytápění!
 • vysoký standard vybavení bytu v základní ceně + výběr z několika variant nadstandardního vybavení za zvýhodněné ceny

Popis lokality

Kyje se zejména v posledních letech staly vyhledávaným a žádaným místem pro nadstandardní bydlení. Není divu – unikátní lokalita dokonale splňuje všechny požadavky kladené na zdravé, čisté a přitom praktické moderní bydlení.
O atraktivitě Kyjí jakožto lokality pro kvalitní rezidenční bydlení nejlépe svědčí úspěch první etapy projektu Panorama Kyje. V době jeho dokončení bylo vyprodáno přes 90 % bytů. Kyje vynikají zejména výbornou občanskou vybaveností i dostatkem rozlehlých ploch pokrytých zelení. V Praze dnes těžko najdete místo, které vás osloví krásnou přírodou a skvělou dopravní dostupností více, než právě Kyje.
V okolí bytového areálu „PANORAMA KYJE“ se nachází několik mateřských, základních a středních škol, ordinace lékařů a veterinární ambulance. V nedalekém Hloubětíně (1 stanice metrem) je k dispozici plavecký areál. Z hlediska možnosti nákupů je tato lokalita velmi nadstandardně vybavena – nákupní „Centrum Černý Most“ se nachází jen 5 minut autem. Najdeme v něm, kromě hypermarketu, multikina a fitness centra s bazénem, také velkoprodejny typu Makro, Hornbach, IKEA a velké množství menších obchodů všeho druhu.

Popis projektu Panorama Kyje II

V I. etapě nabízíme bytový dům A: 45 bytů
V II. etapě nabídneme bytový dům B: 45 bytů

VELIKOST BYTŮ: 30,2 – 85,7 m2
AKTUÁLNÍ POČET NABÍZENÝCH BYTŮ: 35

Druhá etapa projektu Panorama Kyje vyroste na prosluněných svazích stoupajících z pražské kotliny, jen pár metrů od dokončené první etapy sedmi viladomů. Bude tvořena dvěma čtyřpodlažními viladomy s výtahem citlivě navazujícími na okolní vilovou zástavbu. Blízkost přírody umožní novým obyvatelům pocítit, jaké to je probouzet se za zpěvu ptáků v těsném kontaktu s přírodou, a přitom na dosah velkoměsta. Díky krásnému výhledu na panorama Prahy máte celé město neustále jako na dlani.
Díky ustupujícím horním patrům disponují byty v horních patrech atraktivními střešními terasami, byty v přízemí naopak nabízejí tolik žádané předzahrádky. Z široké nabídky optimalizovaných a prakticky řešených dispozic bytů od 1+kk až po 4+kk si vybere opravdu každý. Dostatek zeleně mezi domy i v jejich bezprostředním okolí určitě dokonale poslouží k procházkám i k aktivnímu trávení volného času.

_____________________________________________________

PRODEJCE, DEVELOPER, INVESTOR:

Máte-li dotaz ohledně developerského projektu kontaktujte prodejce zde:

EKOSPOL a.s.


Tagy: ,


 

TOPlist