Nový park Písnice

Hlavní město PRAHA, NOVÉ BYTY A DOMY, Praha 4 Autor:

PROJEKT UKONČEN – VYPRODÁNO

Praha 4 – Písnice – Ulice Švihovská
Inzerent: EKOSPOL, a.s.

NOVINKA! Byty od 1,4 mil. Kč!

“ZÁRUKA NEJNIŽŠÍ CENY! Nenajdete levnější nový byt v Praze! Pokud přece jen ano, cenu dorovnáme a poskytneme Vám další slevu 50.000 Kč.

Proč si koupit byt v této lokalitě?

Písnice je jednou z nejvyhledávanějších lokalit pro nadstandardní bydlení. Zdejší obyvatelé oceňují zejména čisté prostředí obklopené přírodou a přitom vynikající dopravní dostupnost do centra Prahy. Není divu – celé území se nachází v oblasti s největší zalesněnou plochou v Praze, přímo v přírodním parku Modřanská rokle – Cholupice o celkové rozloze 900 ha. Díky atraktivitě lokality je také v Písnici plánována nová stanice metra, která bude vzdálena necelých 500 m od projektu.

BYDLENÍ VE VILOVÉ ČTVRTI V PŘÍRODNÍM PARKU

 • celkem 109 bytůve dvou moderních tří až čtyřpodlažních viladomech s tradiční architekturou citlivě zasazenou do okolní vilové zástavby
 • samostatné podzemní uzamykatelné garážové boxy a venkovní parkovací stání
 • Velký výběr dispozic od 1+ kk až po 3+kk(27,75–68,6 m2) s žádanými předzahrádkami a balkony nebo terasami u každého bytu
 • Zdravé a čisté životní prostředí – v docházkové vzdálenosti přírodní parky Modřanská rokle, Komořanské údolí, Cholupická bažantnice, Točná – Šance a malebné údolí Vltavy
 • Výborná občanská vybavenost – mateřská a základní škola, pošta, supermarket, ordinace lékařů a několik restaurací v místě. Oblíbená nákupní a zábavní centra Chodov a Průhonice-Čestlice s největším aquaparkem ve střední Evropě vzdálena jen pár minut.
 • Kvalitní byty za nejvýhodnější ceny – optimální poměr mezi cenou a kvalitou. Splňujeme přísné evropské normy, což zaručují certifikáty ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001
 • Zvýhodněná hypotéka Ekospol – bez navýšení základní ceny bytu!
 • TRADICE-KVALITA-JISTOTA prověřená více než 30 velkými developerskými projekty a 8 000 spokojenými zákazníky
 • Prestižní ocenění – bytový areál Nové Měcholupy od Ekospolu byl oceněn Cenou Státního fondu rozvoje bydlení v soutěži Stavba roku 2009 za kvalitní a dostupné bydlení vysokého standardu

  Skvělá dopravní dostupnost

 • plánovaná stanice metra vzdálená jen 500 m od projektu
 • 15 minut autobusem na metro C „Kačerov“ a „Budějovická“
 • 10 minut autem na Jižní spojku
 • 35 minut do centra Prahy

Popis lokality

V docházkové vzdálenosti viladomů se nacházají rozlehlé zelené plochy s nádhernou přírodou, zejména Modřanská rokle, Komořanské údolí, Cholupická bažantnice, Točná – Šance a malebné údolí Vltavy. Snadno dostupný je i Kunratický les, Břežanské údolí či Průhonický park. Zdravé a čisté okolí ocení zejména mladé rodiny, kterým poskytne nevídané možnosti pro relaxaci a aktivní trávení volného času. K letní relaxaci skvěle poslouží nedaleké koupaliště Šeberák.

Výbornou občanskou vybavenost zajištuje blízká mateřská a základní škola, pošta, supermarket a ordinace lékaře. V sousedství projektu se nachází sportovní hřiště, tenisové kurty a řada restaurací se znamenitou kuchyní. Do oblíbených nákupních a zábavních center Chodov a Průhonice-Čestlice se z Písnice dostanete za pár minut, stejně jako do největšího aquaparku ve střední Evropě.

Popis projektu Nový park Písnice

BYTŮ CELKEM V PROJEKTU: 109 (1+kk – 3+kk)
V I. etapě nabízíme sekce 4, 5, 6 a 7: 64 bytů
V II. etapě nabídneme sekce 1, 2 a 3: 45 bytů

VELIKOST BYTŮ: 27,75 – 68,6 m2
AKTUÁLNÍ POČET NABÍZENÝCH BYTŮ: 48

Bytový areál Nový park Písnice tvoří dva tří až čtyřpodlažní viladomy s šikmými střechami, citlivě zapadající do okolní vilové zástavby. Nabízejí celkem 109 bytů s širokým výběrem optimalizovaných dispozic od 1+kk (27,75 m2) až po 3+kk (68,6 m2). U každého bytu jsou navrženy balkony nebo terasy, všechny byty v přízemí mají velmi žádané předzahrádky.

Projekt je navržen v duchu symbiózy člověka s přírodou, tak aby jeho obyvatelé neustále cítili dotyk přírody a zároveň měli k dispozici všechny výhody spojené s životem ve městě. Dostatek zeleně mezi domy i v jejich bezprostředním okolí určitě dokonale poslouží k procházkám i k aktivnímu trávení volného času.

Garážové boxy se nacházejí v podzemí vedle bytových domů. Každá garáž je uzamykatelná a má své vlastní osvětlení a zásuvku 220 V.

_____________________________________________________

PRODEJCE, DEVELOPER, INVESTOR:

Máte-li dotaz ohledně developerského projektu kontaktujte prodejce zde:

EKOSPOL a.s.


Tagy: ,


 

TOPlist