Nové Měcholupy II

Hlavní město PRAHA, NOVÉ BYTY A DOMY, Praha 15 Autor:

Praha 15 – Horní Měcholupy – Ulice Hornoměcholupská

Datum zahájení prodeje: Červen 2010
Datum dokončení výstavby: 1.8.2012
Datum nastěhování: 1.10.2012
Inzerent: EKOSPOL, a.s.

 

NEJLEVNĚJŠÍ BYTY U HOSTIVAŘSKÉ PŘEHRADY!

Moderní bydlení za skvělou cenu!

 

Proč koupit byt v Nových Měcholupech II ?

  • Jedinečná lokalita v blízkosti přírody – v okolí se nachází rekreační areály Hostivařská přehrada, Milíčovské rybníky či chráněná krajinná oblast Pitkovická stráň
  • Výborná občanská vybavenost – zavedené obchody, restaurace, pošta, lékárna, zdravotnická zařízení, mateřská a základní škola a dětská hřiště v bezprostřední blízkosti
  • Skvělá dopravní dostupnost

10 minut autobusem na metro C „Háje“
5 minut autem na Jižní spojku
20 minut vlakem do centra Prahy

 • Prestižní ocenění – bytový areál Nové Měcholupy byl oceněn Cenou Státního fondu rozvoje bydlení v soutěži Stavba roku 2009 za kvalitní a dostupné bydlení na vysokém standardu

 

Nové Měcholupy II: Nová dimenze moderního bydlení!

 • Celkem 136 bytů ve dvou moderních sedmipodlažních bytových domech s osobitou a funkční architekturou
 • Velký výběr dispozic od 1+ kk až po 4+kk (31,7 – 85,2 m2) s atraktivními balkony či terasami u každého bytu
 • Vysoký standard již v základní ceně + velký výběr z mnoha typů nadstandardního vybavení za zvýhodněné ceny
 • Úspora nákladů na vytápění – díky velmi kvalitní tepelné izolaci obvodových stěn ušetříte ročně až 20 % nákladů na vytápění!

 

Skvělá dopravní dostupnost

Autem: Bytový areál Nové Měcholupy II vyroste po pravé straně ulice Hornoměcholupská při příjezdu směrem od Jižní spojky. Z Jižní spojky jste u areálu za pouhých 5 minut jízdy autem.

MHD: Na stanici metra C „Háje“ se dostanete pravidelnou autobusovou linkou ze zastávky „Janovská“ do 10 minut. Na vlakovou stanici „Nádraží Horní Měcholupy“ dojedete stejným autobusem za 2 minuty. Díky přímému vlakovému spojení jste z domova v centru města za pouhých 20 minut!

 

Popis lokality

Horní Měcholupy jsou unikátní a po staletí prověřenou lokalitou. Již ve třináctém století tudy vedla důležitá obchodní cesta. V hlubokých lesích podél ní řádili obávaní zbojníci, kteří kupcům a poutníkům loupili měchy s penězi. Odtud právě pramení název Horní Měcholupy.

V současnosti prochází celá městská část Prahy 15 dynamickým rozvojem a stává se skutečným ideálem moderního bydlení. Vyniká zejména výbornou občanskou vybaveností s množstvím škol, mateřských školek, obchodů i zdravotnických zařízení. Díky mnoha parkům a dětským hřištím tu však místní obyvatelé neváhají trávit třeba i víkendy. Výběr míst pro aktivní trávení volného času rozšiřuje také golfový areál, vzdálený jen pár minut chůze. Zkrátka, na každém kroku člověk naráží na dokonalé skloubení přírody a velkoměsta. Vždyť – kdo by dnes nechtěl bydlet pár metrů od krásné přírody, a přitom se všemi výhodami města pod okny?

 

Popis projektu Nové Měcholupy II

VELIKOST BYTŮ: 32 – 75 m2 (1+kk – 3+kk)
AKTUÁLNÍ POČET NABÍZENÝCH BYTŮ: 47

Bytový areál Nové Měcholupy II se nachází mezi ulicemi Janovská a Hornoměcholupská. Tvoří jej dva sedmipodlažní bytové domy, které se díky nezaměnitelné avantgardní architektuře jistě stanou novou dominantou Horních Měcholup. Projekt charakterizuje široká nabídka bytů o dispozicích 1+kk – 4+kk, všechny byty mají atraktivní balkony nebo terasy. Parkování obyvatel je zajištěno jak v podzemních garážových stáních, tak i na povrchu.

_____________________________________________________

PRODEJCE, DEVELOPER, INVESTOR:

Máte-li dotaz ohledně developerského projektu kontaktujte prodejce zde:

EKOSPOL a.s.


Tagy: ,


 

TOPlist