Rezidence Strašnice

Hlavní město PRAHA, NOVÉ BYTY A DOMY, Praha 10 Autor:

PROJEKT UKONČEN – VYPRODÁNO

Praha 10 – Strašnice – Ulice Strančická
Inzerent: EKOSPOL, a.s.  

Akční slevy až 1 000 000 Kč! Nejlevnější nové byty ve Strašnicích!

Záruka nejnižší ceny!

“PROHLÍDKA VOLNÝCH BYTŮ” – dohodnětě si prohlídku Vámi vybraného bytu s naším makléřem telefonicky na 233 372 021. Přizpůsobíme se Vašim časovým možnostem.

MHD

Vynikající dopravní spojení s libovolnou částí Prahy. V docházkové vzdálenosti cca 800 m jsou dvě stanice metra trasy „A“ – Strašnická a Skalka, kde má zastávku i celá řada autobusů.

Popis lokality

Praha 10 – Strašnice je všeobecně známá jako vynikající lokalita pro ty, kteří dávají přednost bydlení na výborné adrese, v centru města a se vším potřebným „na dosah“ – viz mapa nejbližšího okolí. Výstavba bude realizována na jednom z posledních pozemků určených pro bytovou výstavbu v této výjimečné lokalitě. Proto máte nyní poslední možnost ke koupi a díky Ekospolu navíc k nejvýhodnější koupi nového bytu v této lokalitě. Strašnice sousedí s městskými částmi Vršovice, Hostivař, Malešice a Vinohrady.

Popis etap projektu

Bytový areál plně odpovídá vysokým požadavkům moderního rezidenčního bydlení. „Rezidence Strašnice“ tvoří 2 obytné pěti až šestipatrové domy se 102 byty (1+KK až 4+KK). Atraktivní architektura bytových domů vhodně zapadá do okolní zástavby. Na ustupujících podlažích jsou velmi žádané terasy s výhledem do okolí. Každý byt má terasu, balkon nebo lodžii. Část balkonů je zasklená s možností dalšího využití.

V suterénu domu jsou garážová stání (několik z nich pod samostatným uzamčením). Pro parkování obyvatel bytového areálu a návštěv slouží též venkovní parkovací stání. Samozřejmostí jsou i další prostory vybavenosti domu – kočárkárna, sklípky (u některých bytů).

_____________________________________________________

PRODEJCE, DEVELOPER, INVESTOR:

Máte-li dotaz ohledně developerského projektu kontaktujte prodejce zde:

EKOSPOL a.s.


Tagy: ,


 

Můžeš zde zanechat svůj komentář

TOPlist