Oživte svůj domov ručně foukanými závěsnými svítidly z dílny Johna Pompa

INTERIÉR, Osvětlení Autor:
Ručně foukaná závěsná svítidla z dílny Johna Pompa | Foto: johnpomp.com

Součástí každého moderního bydlení by mělo být vhodně zvolené osvětlení, které kromě praktické funkce bude plnit i roli efektního šperku. Pokud chcete svému domovu dopřát nebetyčnou dávku originality a to právě pomocí estetického osvětlení, pak vás doslova nadchnou elegantní svítidla vyrobená pod taktovkou Johna Pompa, která vám právě teď představíme.

Podlehněte kouzlu fascinující kolekce

Návrhářské studio, pojmenované po jeho zakladateli Johnu Pompovi, se už několik let věnuje tradiční sklářské výrobě. Na svém kontě má tak celou řadu úchvatných kolekcí, které byly stvořené ruční výrobou. Kreativní John Pomp, pro kterého je sklářská práce neutuchající vášní, však do své tvorby nezapomíná přimíchat ani moderní přístup, inovaci a zajímavé invence, která z jeho děl vytváří mimořádně působivá díla. Přesvědčivým důkazem jsou třeba ručně foukaná závěsná svítidla, která každému interiéru vmžiku dodají fascinující charisma.

Dopřejte svému domovu nezaměnitelný šperk

Při své práci se John Pomp rozhodl vsadit na elegantní, transparentní a především univerzální design, který má výbornou schopnost sladit se s ostatním interiérovým vybavením. Výsledkem je opravdu pozoruhodná kolekce obsahující tři různě tvarovaná svítidla, která můžete dle libosti vzájemně konfigurovat. Pro všechna svítidla byla použita jedna a ta samá technika, odlišné jsou pouze svým tvarem a barvou. Tato ručně foukaná závěsná svítidla se sofistikovaným nádechem jsou zkrátka dokonalým elementem, který skvěle doplní a prosvítí váš interiér a podpoří jeho celkovou atmosféru

Zdroj: johnpomp.com  |  Foto: johnpomp.com


Tagy: , , , , , , , ,


 

Můžeš zde zanechat svůj komentář

TOPlist