Moderní doplňky do Vašeho obydlí

Dekorace a doplňky, INTERIÉR Autor:

Máte pocit, že Vašemu domovu něco chybí? Takový ten správný šmrnc a že by to ještě něco chtělo? Máme pro Vás tipy, jak oživit Váš byt či dům stylovými a zároveň praktickými domácími doplňky. Vyberte ty, které budou ladit právě s Vaším pokojem a budou tak dotvářet skvělou domácí atmosféru.

Zde jsou naše tipy na originální bytové doplňky, které jsou vhodné i jako dárky pro Vaše blízké, rodinu a přátele:
Sedací pytle

Začneme s těmito nápaditými doplňky do domácnosti, které jsou ideální nejen pro relaxaci. Dá se na nich sedět, ležet, pracovat na notebooku, číst si a pro děti je to zdroj zábavy. Sedací pytle se vyrábí v různých obdobách. V nabídce najdete mnohé barvy, tvary, materiály a vzory.

Sedací vaky

Obdobou sedacích pytlů jsou sedací vaky, které jsou typické svým tvarem, připomínající velký polštář. Dnes už však tento doplněk najdete také v nejrůznějších podobách. Vyrábějí se i speciální velikosti a tvary pro děti a psy. Některé jsou i k venkovnímu použití díky speciálnímu povrchu.

Odpadkové koše

Další pomocníky, bez kterých se žádná domácnost neobejde, Vám přináší oblíbená holandská firma Brabantia. V naší nabídce najdete odpadkové koše kulaté/zploštěle, kulaté barevné, techno hranaté, Eco odpadkové koše, ale pořídit si u nás můžete i příslušenství v podobě náhradních pytlů do koše Brabantia.

Koš na prádlo

Přinášíme Vám originálně řešené a designově vytříbené koše na prádlo. Typické jsou svým nerezovým provedením a tím i dlouhou životností. K dostání jsou v několika různých velikostech. V nabídce najdete také pytle do košů na prádlo prodávané po pěti kusech.

Vyberte si z široké nabídky stylových doplňků do domácnosti!


Tagy: ,


 

Můžeš zde zanechat svůj komentář

TOPlist