Moderní bublinková pohovka zaplaví váš interiér nápaditou originalitou

INTERIÉR, Obývací pokoje Autor:
Moderní bublinková pohovka | Foto: lakic.com

Středobodem každého obývacího prostoru je sedací souprava nebo pohovka. Bez ní by obývací pokoj nebyl obývacím pokojem a ztrácel by svůj původní význam. I samotní designéři moc dobře vědí, jak důležitá je jejich role. Snaží se proto ze všech sil neustále přinášet modernizovanější alternativy, které dokonale umocní vizuální dojem.

Například jako Sacha Lakic, který si pro všechny milovníky inovativního nábytku přichystal nemalé překvapení – ručně vyráběné bublinkové pohovky, které vám kromě ozdobného charakteru nabídnou i nepopsatelné pohodlí.

Sacha Lakic měl ke kariéře originálního designéra skvěle nakročeno už od dětství, neboť mu hlavní inspirací byl jeho otec, který pracoval jako návrhář pro řadu předních módních značek. Nejprve však vystudoval průmyslové návrhářství, posléze se věnoval studiu interiérového designu. Nakonec zakotvil v designové agentuře Alana Carre, kde se intenzivně věnoval automobilovému designu. O několik let později si úspěšně založil svou vlastní firmu Sacha Lakic Design, ve které navrhuje automobily, motocykly, domy i nábytek. V současné době je Sacha Lakic ve světě designu známou a poměrně i významnou osobností.

O tom, že svou kreativitu zvládne zúročit opravdu dokonale, svědčí všechna jeho povedená díla a ručně vyrobená Bubble pohovka, která byla speciálně navržená pro Roche Bobois, nevyjímaje. Pro její výrobu byl použit jedinečný a inovativní materiál 3D Techno®, který je typický svou vysokou elasticitou. Nápaditě řešená pohovka je k dispozici ve třech barvách a dvou různých rozměrech. Kreativní návrhář však necílil pouze na propracovaný design, ale i na atribut, který u pohovek zpravidla na prvním místě očekáváme – na komfort, kterého vám Bubble pohovka dopřeje opravdu do sytosti.

Zdroj: lakic.com, Foto: lakic.com


Tagy: , , , , ,


 

Můžeš zde zanechat svůj komentář

TOPlist