Manolo: Multifunkční doplněk a designový pomocník pro každou domácnost

Dekorace a doplňky, INTERIÉR Autor:
Manolo: Multifunkční doplněk a designový pomocník pro každou domácnost | Foto: brancadesign.it

Když se řekne Manolo, téměř každá žena si okamžitě vybaví Manola Blahnika – legendárního návrháře neodolatelné dámské obuvi, kterou proslavil kultovní seriál i film Sex ve Městě. Manolo však není jen špičkový designér krásných bot, ale i název multifunkčního nástěnného doplňku, jehož tvůrcem je interiérový designér Ilario Branca.

Designový doplněk pro moderní domácnost

Není to tak dávno, co se internetový obchod Formabilio, zaměřující se na prodej designového nábytku a doplňků ryze italské výroby, rozrostl o další novinku – multifunkční nástěnný úložný systém Manolo. Designový artikl, který zajisté uvítá každá moderní domácnost, vznikl pod taktovkou mladého a velmi nadějného návrháře Ilaria Branca, který svou prací očividně opět nezklamal.

Jednoduché řešení ukrývá spoustu možností

Stylově navržený pomocník, který zároveň plní funkci estetického doplňku, je pro všechny zájemce přichystán ve dvou provedeních – čtvercovém a obdélníkovém, které je možné pořídit v barvě bílé, žluté, zelené a hnědé. Součástí obou variant jsou dva věšáky, dvě malé poličky a velká police. Jednoduchá avšak výborně promyšlená konstrukce umožňuje každému uživateli vybrat si takové uspořádání jednotlivých komponent, které plně vyhovuje jeho představám. Víc samozřejmě prozradí video, v němž Ilario Branca prezentuje své nejnovější dílo: https://www.youtube.com/watch?v=zUO3-CSimKo

Manolo je zkrátka skvělým řešením pro všechny, kteří pro svou domácnost hledají funkční a moderní doplněk, jenž díky své různorodosti nikdy nepřestane bavit. Co na něj říkáte vy?

Zdroj: brancadesign.it  |  Foto: brancadesign.it


Tagy: , , , , , , , ,


 

Můžeš zde zanechat svůj komentář

TOPlist