Kreativní Max Voytenko představuje nevšední modulární knihovnu

Dekorace a doplňky, INTERIÉR Autor:
Nevšední modulární knihovna | Foto: linestudio.com.ua

Nápaditých bytových doplňků nikdy nebylo a nebude dost. To ví i samotní interiéroví designéři, kteří nám se zlatou pravidelností přináší vždy čerstvé produkty své kreativní mysli a osobitého nadání.  Jednu z takových neotřele zpracovaných novinek poměrně nedávno představil i mimořádně nadaný profík Max Voytenko z Line Studio. Pojďte se společně s námi na jeho inovativní dílo, které má být praktickým šperkem všech domovů, podívat.

Autorem efektivně řešené modulární knihovny je ukrajinský bytový designér Max Voytenko, který je neodmyslitelnou součástí talentovaného návrhářského tria firmy Line Studio. Celý tým a ostatně i samotný Max Voytenko má na kontě řadu úspěšně zrealizovaných projektů. Z jeho rukou vzešlo několik do detailů promyšlených domů, bytových doplňků v podobě netradičních lamp a rovněž aktuální designérský kousek, který zajisté osloví všechny milovníky dobrých knih. Tím je již několikrát zmíněná modulární knihovnička, vyrobená z lakované oceli, která bůhví proč nese trochu zvláštní pojmenování „Hash“.

Tato v jádru šikovná a pevná knihovna, vyrobena s citem pro každý detail a s ohledem na inovaci i aktuální dění, se na první pohled jeví velmi neprakticky a až příliš složitě. Ve skutečnosti však v porovnání s tradiční knihovnou přináší daleko více benefitů. Jmenujme především její značnou variabilitu, která je dána šikovným modulárním systémem. Můžete ji libovolně sestavovat, jak se vám jen zachce nebo ji třeba otáčet až o devadesát stupňů. K dispozici vám tak je inteligentní řešení pro uložení všech vašich nezbytností – oblíbených knížek, časopisů, bytových dekorací či jiných potřebností.

Díky tomu, že si s moduly můžete hrát a přizpůsobovat je k obrazu svému, jak se vám jen zlíbí, získáte také nadčasový doplněk, který vám nikdy nezevšední. Kdykoli mu můžete vtisknout zase jiný, neméně efektivní kabát, který váš interiér znovu ozvláštní.

Minimalisticky pojatý výtvor Maxe Voytenka má však i další silnou stránku. Lze jej totiž bez obav připevnit skutečně do jakékoli místnosti. Všude se bude naprosto úžasně vyjímat a velice dobře se „shodne“ i s ostatním bytovým vybavením. Této originální knihovně se tedy nemusíte přizpůsobovat vy. Ona se naopak dokonale přizpůsobí vám.


Tagy: , , , , , ,


 

Můžeš zde zanechat svůj komentář

TOPlist