Koupelna zabudovaná do manželské postele? V dnešní době žádný problém

INTERIÉR, Koupelny Autor:
Koupelna zabudovaná do manželské postele | Foto: contemporist.com

V dnešní době umí šikovní designéři navrhnout ledacos. Setkat se proto můžeme jak s řadou nezvykle řešených domů, tak i celou škálou zajímavých vychytávek do interiéru. Jednu velmi pozoruhodnou a opravdu hodně netradiční novinku představilo i designérské studio sídlící v Lucemburku. Oč se vlastně jedná? O originálně vybavenou ložnici, jejíž dominantou je manželská postel s rafinovaně zakomponovanou koupelnou.

 

Koupelna zabudovaná do manželské postele

Koupelna zabudovaná do manželské postele | Foto: contemporist.com

Večerní koupel pro většinu z nás představuje oddychovou záležitost, která je jakousi příjemnou tečkou v závěru náročného dne. Přináší nám zpravidla dokonalý pocit uvolnění, kvůli kterému bychom se nejraději okamžitě přesunuli do postele a plynule přešli do spánku. Přesně taková situace byla nejspíš vydatnou inspirací pro firmu Metaform Architects, která se rozhodla svou myšlenku, navrhnout manželskou postel spojenou s koupelnou, převést do hmotného stavu.

Jedinečná manželská ložnice, ve které naleznete dvoulůžkovou postel se zabudovanou koupelnou, skutečně existuje v jednom lucemburském bytě. Pro její navržení a následnou realizaci si majitelé najali zkušené odborníky z Metaform Architects, kteří se svého úkolu zhostili naprosto dokonale. Čelo manželské postele je vybaveno prostornou vanou, která je z boku obklopena dvěma praktickými umyvadly. Moderní design pak perfektně korunují dvě volně visící zrcadla, která jsou připevněna u stropu. Nechybí však ani samostatné WC, které najdeme kousek od postele za skleněným předělem. Návrháři pro celý návrh zvolili elegantní bílou barvu a minimalistický design, což se vzhledem ke konečnému výsledku opravdu vyplatilo.

 

Netradičně řešená kombinace manželské postele a koupelny je rozhodně skvělý nápad, který přináší pár svých výhod, zejména pak velkou úsporu místa. Nás by však snad nejvíce zajímal ideální způsob, jakým se mohou majitelé dostat do vany a ven, aniž by došlo k jakékoli zdravotní újmě nebo zamokřené posteli. Co na tuto vychytávku říkáte vy?

Koupelna zabudovaná do manželské postele

Koupelna zabudovaná do manželské postele | Foto: contemporist.com

Zdroj: contemporist.com


Tagy: ,


 

Můžeš zde zanechat svůj komentář

TOPlist