Kompaktní kuchyně od Dizzconcept: Ideální řešení pro malé bydlení

INTERIÉR, Kuchyně Autor:
Kompaktní kuchyně od Dizzconcept: Ideální řešení pro malé bydlení | FOTO: dizzconcept.com

Dostatečně velká a praktická kuchyňská linka je základ každé domácnosti. Jak to ale udělat, pokud vlastníte malý byt a pohádkově prostorná kuchyňská linka se vám do ní prostě nevejde? Rozhodně nepodnikejte žádné ústupky a dopřejte si komfort i ve vašem malém bydlení. Jak? S pomocí šikovné inovativní kuchyně.

Už před nějakým časem jsme vás informovali o kompaktním vybavení, za nímž stojí kreativní Till Könneker. Tentokrát se však podíváme na kompaktní kuchyňskou linku od značky Dizzconcept, kterou si zkrátka nejde neoblíbit. Nejenže ušetří spoustu místa i starostí, ale je zároveň praktická a naprosto moderní.

Kompaktní kuchyně, záchrana pro malé domácnosti

Do detailů promyšlená kuchyňská linka od značky Dizzconcept je jedna z nejlepších věcí, kterou si majitelé méně rozměrných bytů mohou přát. Ještě před nedávnem ale bylo podobně navržené vybavení do domácnosti zcela nedostupné. Naštěstí doba jde stále kupředu a vyvíjejí se další zajímavé novinky, které ulehčují žití v malých domácnostech, stejně jako právě takhle kuchyňská linka. Pojďte si ji blíže prohlédnout.

Kompaktní kuchyně od Dizzconcept: Ideální řešení pro malé bydlení  |  FOTO: dizzconcept.com

Prostorná kuchyně s dobrou výbavou

Pokud je kuchyňská linka zavřená, na první pohled se tváří jako klasická šatní skříň. Po obou stranách je umístěno několik polic pro ukládání potřebností. Jakmile kuchyň otevřete, překvapí vás její úžasná praktičnost a perfektně vychytané propracování. Pracovní deska, ve které je zabudované umyvadlo, baterie a varná deska, měří 180 cm. Základní vybavení v sobě zahrnuje myčku nádobí, vestavěnou chladničku, skříňky (jsou hluboké přibližně 15 cm a vejde se do nich hodně potravin a nádobí), otevřené police, elektrické zásuvky i odpadní koš. V kuchyňské lince je integrováno také LED osvětlení.

Jak se vám kompaktní kuchyňská linka zamlouvá?

 

ZDROJ: dizzconcept.com  |  FOTO: dizzconcept.com


Tagy: , , , ,


 

Můžeš zde zanechat svůj komentář

TOPlist