Jaké interiérové trendy stojí za to pustit do svého domova?

INTERIÉR Autor:
Ložnice | Foto: fotolia.com

Rádi byste svému bydlení dopřáli nový kabát a dodali mu tu správnou podzimní atmosféru? Nechte se inspirovat čerstvými trendy, které budou vládnout ve světě interiérového designu po celý podzim a zimu. Vybrali jsme pro vás z nich to nejlepší!

Módní barvy pro váš domov

Podle interiérových designérů bychom měli náš domov zabarvit do tmavších a náladových barev, které jsou pro podzim a zimu typické. Radí zaměřit se zejména na syté odstíny fialové, námořnické modré, šedé, vínové a hnědé, které bychom ideálně měli zjemnit přírodním dřevem, kamenem nebo neutrálními tóny, jako je křídová bílá a světle šedá. Módní barvy by se měli objevovat především na bytových doplňcích a dekoracích.

Módní vzory pro váš domov

Mezi aktuální interiérovými trendy nalezneme řadu působivých vzorů, které v každé moderní domácnosti zkrátka nesmí chybět. Objevovat se budou zejména květinové vzory, které však na podzim získávají spíše gotickou atmosféru. Mezi trendy najdeme pak také vzory inspirované peřím, motýlími křídli nebo dokonce i vesmírem. Někteří designéři své nápady čerpali i z moderní počítačové grafiky, mandaly nebo se rozhodli vsadit na nevšední klikyháky.

Módní materiály pro váš domov

Hlavním cílem aktuálních interiérových trendů je poskytnout každému bydlení vzdušný prostor s luxusním nádechem. Není pak také divu, že klíčovými materiály podzimu a zimy se staly mramor a mosaz. Nezáleží samozřejmě na tom, zda vaše volba padne na krémově bílý, černý nebo šedý mramor, ani na to, zda jím vyzdobíte třeba celou kuchyň nebo se zaměříte jen na bytové doplňky. Ať už si vyberete jakkoli, pokaždé dosáhnete oslnivého výsledku.

Módní nábytek pro váš domov

Letošní interiérové trendy se nesou ve víru jednoduchého a elegantního nábytku, který je inspirován skandinávským stylem. Interiéroví odborníci radí, akcentovat takový nábytek třeba přírodními textiliemi, vzorovanými doplňky nebo třeba zvířecí kůží.

ZDROJ: thenational.ae


Tagy: , , , , , ,


 

Můžeš zde zanechat svůj komentář

TOPlist