Hravý nábytek Meccano bude bavit vás i vaše děti!

INTERIÉR Autor:
Designový nábytek značky Meccano Home | Foto: meccanohome.com

V současné době se zdrojem inspirace může stát opravdu cokoli. Výjimku netvoří ani světově oblíbené hračky, v nichž návrháři poslední dobou nacházejí nemalé zalíbení. Svědčí o tom i jedna poměrně nedávno zrozená novinka od firmy Meccano Home, která svým vzhledem připomíná kultovní děrovanou stavebnici. Uhodnete jakou?

Hlavní inspirace? Legendární stavebnice

Srdcem celého zrealizovaného nápadu je samozřejmě design fenomenální kovové stavebnice, kterou můžete znát buďto pod názvem Merkur nebo Meccano. Ta už od samého počátku, co poprvé spatřila svět, získala na své konto neuvěřitelné množství obdivovatelů, kteří se samozřejmě neustále rozrůstají. Toho jsou si dobře vědomy i samotní výrobci, kteří si její podobu vypůjčili pro výrobu nového nábytku. Nutno uznat, že právě vzhled oblíbené stavebnice, s níž je možné vytvořit řadu realistický modelů, byl pro výrobu unikátního nábytku opravdu sázkou na jistotu. Ten totiž zcela logicky začíná získávat stejně velkou popularitu, jako její podobou identická předchůdkyně.

Designový nábytek značky Meccano Home  |  Foto: meccanohome.com

Račte si sestavit pokaždé výjimečný nábytek

Designový nábytek značky Meccano Home se skládá z dvaceti modulů, které jsou k dispozici v několika barevných variantách. Jednotlivé komponenty jsou vzájemně kompatibilní a jsou navrženy na principu modulárního systému. Díky tomu se vám nabízí rozmanité možnosti během sestavování nábytku a kombinování jeho jednotlivých částí. Jednou můžete sadu určenou pro podporu nábytku použít třeba pro židli, druhý den pro konferenční stolek. To, jak si s nábytkem vyhrajete, je opravdu jen na vás.

Nový nábytek vám přinese moře zábavy

Nábytek od firmy Meccano Home je samozřejmě plně funkční, stabilní a dostatečně pevný natolik, aby unesl lidskou váhu. Rozhodně se tedy nejedná jen o nějaké zmenšeniny, jak by se zprvu mohlo zdát. Nábytek můžete bez obav používat stejně plnohodnotně, jako klasický nábytek, jen si s ním pravděpodobně užijete více zábavy, než s kterýmkoli jiným. Jednoduchá je i samotná montáž a případná demontáž, která pochopitelně funguje podobně, jako v případě dětské stavebnice. Sestavování tohoto nábytku pro vás rozhodně nebude nezáživnou činností, ale naopak oblíbenou hrou, která bude nesmírně bavit vás i vaše děti.

Zdroj: meccanohome.com


Tagy: , , , , ,


 

Můžeš zde zanechat svůj komentář

TOPlist